Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pénteki bulira jó ez a pia...

Pénteki bulira jó ez a pia mennyiség?

Figyelt kérdés
Pénteken elmennék bulizni,és csak annyit szeretnék inni,hogy kicsit jobb legyen a buli,de ne legyek berúgva. Nem szoktam sok alkoholt inni ennek ellenére nagyobb mennyiséget is eltudok fogyasztani anélkül,hogy ne ártana meg.Ennek függvényében szeretném kérdezni,hogy este 10-től hajnali 3-ig,ha megiszok 3-4 sört attól még ugye nem leszek másnapos? Természetesen menne a víz kíséret mellette.Mert attól függetlenül,hogy nem készülök a piától gyorsan ki,szörnyen másnapos tudok lenni,legtöbbször hányinger jelentkezik.Tehát ha elfogy 5 óra alatt 3-4 sör és mondjuk 1-2 db 4-5 cl vodka tartalmú vodkanarancs,attól még nem leszek másnapos igaz,természetesen vizet folyamatosan innék mellé.Vagy maradjon csak a sör,vagy legyen csak vodkanarancs és akkor több? Szerintetek hogy tudnám elkerülni a másnaposságot? Mert ugye,ha nem rúgok be(csak becsicsentek),akkor nem hiszem,hogy másnapos leszek,vagy de? 16/F 186 cm és 74 kg Előre köszi a válaszokat! :) Megy a zöld kéz!!

2015. febr. 11. 20:01
 1/4 anonim válasza:
100%

Eddig 3-4× csiccsentettem be, pedig volt, hogy eléggé eleresztettem magam italban. Egy üveg bor magamban + szénsavas üdítő (éhgyomorra), egész estés pálinkázás, pezsgőzé stb. A végére szédültem és aluszékony lettem, de mivel még bőven tudtam magamról, nem lettem másnapos. Szerintem ahhoz igen sokat kell inni.

17/L

Bőven jól leszel :)

2015. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát,akkor lány létedre elég szépen bírod az alkoholt.Mondjuk nekem nem kell ahhoz full részegnek lennem,hogy másnapos legyek.Szilveszterkor mikor lefeküdtem már nem volt semmi bajom még egy kicsit telefonoztam is az ágyban(ugye előtte egy kicsit berúgtam :D ),na de az a lényeg,hogy lefekvés előtt már tök jól vagyok,reggel mikor felkelek meg olyan hányingerem van,hogy az nem igaz. :)
2015. febr. 11. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerd meg a világ leghasznosabb excel táblázatát:

www.hatekonysag.hu/blog/a-vilag-leghasznosabb-excel-tablaja.htm


Ezzel előre is tudsz tervezni és utólag is tudod ellenőrizni, ha még nem lennél elég rutinos.

2015. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez oldal :D köszi! Mindkettőtöknek ment a zöld kéz! :)
2015. febr. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!