Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezt a Johnnie Walker Red...

Ezt a Johnnie Walker Red Label csomag megéri?

Figyelt kérdés
A T betűs áruházban most a 0,7-es piros Johnnie két pohárral díszdobozban 4449 ft. Megéri ezt a csomagot megvenni? Mert nem sokkal drágább mint a sima piros Johhnie minden nélkül.

2015. nov. 30. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A sima 0.7- es Red Label most 4100Ft clubcarddal 4000Ft ha jól tudom. Ha szeretnél 2 johnnie-s poharat, akkor szerintem simán megéri azt a plusz pár 100 Forintot, de mivel nekem már van jó pár johnnie-s poharam ezért én inkább venném a simát poharak nélkül.
2015. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem még nincs ilyesféle poharam.
2015. nov. 30. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a red jhonnynál gusztustalanabb viszkinek nevezett lötty, nem sok létezik a világon, én semmiképpen nem adnék piris jhonnyért pénzt, sokkal jobb viszkik vannak abban az árban.
2015. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem a legrosszabb a piros johhnie, szerintem Ballantines finestet veri, de abban egyetértek hogy vannak hasonló áron sokkal jobb whiskyk is pl. Teacher`s, Label 5. Általában a nem túl ismert márkák jobbak, mert a Johnnie illetve Ballantines esetében a reklámot is meg kell fizetni a piával. Így a kevésbé ismert márkák akik nem költenek reklámra jobb nedűt adnak ugyanazért a pénzért, de ez mondjuk nem csak a whiskykre igaz.
2015. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!