Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Borász szülőknek milyen bort...

Borász szülőknek milyen bort vigyek ajándékba?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy csajjal, akinek az apja borász és holnap este megyek hozzájuk vendégségbe.

Milyen bort vigyek szerintetek?

Vagy arra is gondoltam, hogy inkább egy jó minőségű pezsgőt viszek, pl. Moet...?


2015. dec. 4. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vigyél bort, mert ők sokkal jobban értenek hozzá és könnyen lehet, hogy beválasztasz valami drága, de nem túl jó minőségű bort. Ráadásul nyilván van náluk bor, nem tűnik ez jó ajándéknak.
2015. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom jó ötletnek bort vinni.

Alapból egy borász szülő sokkal jobban ért hozzá, és hülyének fog nézni, hogy ha viszel valami olyasmit ami szerinted jó, Ő meg kb. nyíltan megmondja, hogy egy darab kakit se ér.

Bár a legjobb ilyenkor, hogy ha megkérdezed a barátnőd.

Ő biztos ért hozzá valamilyen szinten, legalább annyira, hogy az apja milyet szeret a legjobban. Akkor nem tudsz mellé lőni, és jó pont tud lenni.


Pezsgő nem való az alkalomra. Nem igazán fogyasztunk pezsgőt első találkozás napján.

2015. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kopár Gere
2015. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Inkább valami dizájnos boros üveg tartót.


Bort vinni olyan, mint ha egy japánnak, vagy damaszkuszinak vinnék a diósgyőri acélgyárból egy hengerelt acél kést, ami önmagában elég jó minőségű, de azok az emberek csak néznének ki a fejükből, hogy ez meg mi?! :)

2015. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyar borok terén valószínűleg járatos, esetleg valami drágább import bort vegyél borszaküzletben, hátha kifogsz egy olyat, amit még nem kóstolt.
2015. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!