Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Adnátok egy üveg Cognac-ért...

Adnátok egy üveg Cognac-ért 750 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Nem eladni akarok, csak voltam egy italszaküzletben ahol csak luxusitalok vannak ez volt a legolcsóbb, volt 2-3 000 000 Ft-os Cognac is. Elsősorban, igényes gourmet-k válaszát várom.

2016. febr. 12. 17:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ha dollár milliárdosok lennétek, nyílván egy bérből és fizetésből élő nem adna ennyit még akkor sem ha havi nettó egymillió forintot keresne.
2016. febr. 13. 15:08
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor se, ugyanezen indokokból: Értelmetlen pénzköltésnek látnám akkor is. Ha már annyira be akarom mutatni, hogy de gazdag vagyok, veszek pár méregdrága sportkocsit, arról mindenki tudja micsoda, egy polcon álló üvegről meg maximum az tudja mi is az aki annyira otthon van a témában a legtöbb embernek viszont csak egy szép üveg és ennyi, nem fogja megmondani róla ránézésre hogy drága volt annyira.


Inni meg az élvezeti értéke biztosan nem arányos az árával.

2016. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Phoney ***** válasza:
82%

Ha a pénz egyébként nem számítana, továbbmennék a 20, 30, 50, 100 ezres és még drágább tételekre attól függően, hogy érzékelek-e plusz színvonalat a pénzemért. Persze nem ezek lennének a mindennapi italaim, de mivel ez nekem hobbi, kipróbálnék egy párat.


Viszont semmi szín alatt nem vennék egyből 750 ezres palackot.

2016. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Tudnám hova tenni azt a pénzt. Nem venném meg, max, ha ilyen szakmában dolgoznék és tudnom kéne róla review-t írni, vagy kínálni másnak. Persze, 4-9xes haszonnal dolgoznám tovább a palackot, ahogy azt a Gellértbe, meg az Asztóriába csinálják.
2016. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Adnék, ha úgy lennék eleresztve.
2018. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!