Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi volt a legutolsó/legdurvább...

Mi volt a legutolsó/legdurvább/legérdekesebb élményed alkoholos állapotban?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok írjátok le lécci életkorotokkal/nemetekkel együtt:)
2010. ápr. 5. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Utoljára full részegen lefeküdtem egy lánnyal,akinek bejöttem és a beb'szás előtt csak barátságot ígértem.

18/Fiú

2010. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

megittam egy üveg pálinkát plusszban krémlikört

utána olyan szarul lettem nem tudtam lábra állni.Dunába hánytam a hídról.

20 L

2010. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy hol ébredtem:D:D
2010. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

A legcikibb,legérdekesebb kinek mi... amikor cigivel kínáltam a barátnőimet, csakhogy az óvszeres dobozt tartottam eléjük.

ekkor 19 voltam./lány

2010. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Pucéran fürödtem a Balatonban, feldobáltam a ruháimat egy vízibicikli tárolóra hogy ne legyen de nem tudtam részegen felmászni értük. Pucéran lakó hely felé menet elkezdtek kergetni a rendőrök élmény volt pucéran menekülni a fő úton.

18/F

2010. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
előző javítása: ne legyenek vizesek
2010. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
90%
beleestem a jeges kerti tóba aztán összeokádtam a szobámat
2010. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
90%
egy szoborral smároltam xD
2010. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Egy üveg kommersz vodka és pár pohár gin alapú koktél után egy széken ültem a tábortűz mellett. Egyszer csak lebicsaklott a fejem, és lehánytam a szék lábát, és a sajátomat is. Aztán mondtam, hogy inkább megyek aludni. Az egyik osztálytársam mondta, hogy ne menjek, mert hányni fogok, de én mondtam, hogy nem fogok többet. Aztán lefeküdtem az ágyba, és magam mellé hánytam a földre. A zoknimmal kezdtem el feltakarítani, amíg a többiek rongyért mentek. Utána leültem a ház mellé, még ki jött a dél körül evett brassói maradéka, és lefeküdtem aludni, de most már egy lavórral az ágy mellett. Reggel kimostam a rongyokat, amivel feltakarították, ami kijött belőlem, aztán 6 körül hazamentem. Kocsiban rosszul voltam még, aztán otthon bementem a WC-be, és kijött még, aminek ki kellett jönnie. Fogat mostam, és nem voltam másnapos.

Otthon kérdeztek a buliról: hogy volt-e olyan, aki hányt...

Mondtam, hogy volt. De nem nagyon tudok hazudni, úgyhogy amikor rákérdeztek, hogy köztük voltam-e, mondtam, hogy ja...:D

Ami a leggázabb az egészben, az az hogy amikor először hánytam, akkor volt 21:00. xD


Tehát itt egy jó tanács tőlem: Mindig egyééél, ha iszol!!!

2010. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Az előzőhöz még: 17/L voltam. De az előbbi eset 16 éves koromban volt.
2010. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!