Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi volt a legutolsó/legdurvább...

Mi volt a legutolsó/legdurvább/legérdekesebb élményed alkoholos állapotban?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok írjátok le lécci életkorotokkal/nemetekkel együtt:)
2010. ápr. 5. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Megittam 1 üveg borsodit,aztán 2-3 dl pálinkát energiaitallal keverve,és még 1 liter vörösboros kólát.szakadó esőbe másztunk el a boltba , 1 póló volt rajtam csak meg 1 farmer meg ugyebár cipő,és boltból visszafele már bennem volt a sör meg a pálinka energiaitallal,mert borért meg kóláért mentünk a boltba akkor.szóval megvettük,mentünk visszafelé,nekirohantam havernak,fellöktem én meg elcsúsztam a szakadó esőbe,és beleestem 1 nagy pocsolyába,mindenem tiszta sár lett :D.közbe jött 1 busz mögöttem ami majdnem elcsapott.utána dáridóztam 1 sort,hazajöttem és aludtam.

de volt olyan is már hogy majdnem beestem a villamos elé,1 megállóban álldogáló utas rántott vissza :D

2010. ápr. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ja amúgy 15/F
2010. ápr. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a kocsmában lefeküdtem az asztalra:D
2010. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem emlékszem! :D:D
2010. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hát bepiáltam oszt egy nálam jó 15 ével idösebb növel voltam... elég szarvolt utánaa tükörben ézni még magam elöt is éget a pofám
2010. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!