Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ismeretek olyan borászt aki...

Nagyicsavo kérdése:

Ismeretek olyan borászt aki jártas a gyümölcsbor készítésében és szaktanácsadást adna nekem?

Figyelt kérdés

#bor #borász #gyümölcsbor #meggybor #eper bor #borász tamfolyam
2016. ápr. 28. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Még mindig nem.
2016. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:

A múltkori kérdésnél (azt törölted?) írt egy borásznak tanuló fórumozó neked, hogy szívesen válaszolna.


Őszintén, én elég sok borászt ismerek, még többről tudom, hogy mit is csinál, de egyetlen egyet sem, aki gyümölcsborokkal is foglalkozna. A borászok, legalábbis ezen tapasztalat alapján, inkább csak borral foglalkoznak, rendes borral, ami szőlőből készül. Egy-kettő még pálinkával mellette. Szóval úgy tűnik, elég mostohagyerek ez a kategória - de lehet csak torzít a mintám.

2016. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Mokos borászat foglalkozik gyümölcsborokkal is, személyesen nem ismerem őket, de itt egy link az elérhetőségekről.

[link]

2016. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!