Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 üveg bortól és 1 üveg...

1 üveg bortól és 1 üveg pezsgőtől mennyire tudok berügni?

Figyelt kérdés
16/L

2016. máj. 11. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé be lehet már egy üveg bortól is, igaz nem egy hosszú időre, de épp elég ahhoz hogy rosszul legyél. Viszont 16 éves lány létedre elég visszataszító dolog hogy ilyesmivel akarod magadra felhívni a figyelmet.
2016. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Heej. Nem magamra akarom felhivni a figyelmet. Csak en meg a baratom akarunk lajtolgatni mert kene neki felhivni magamra a figyelmet ? Tudja o hogy milyen vagyok nincs erre szukseg : D de azert koszonom a gyors valaszt
2016. máj. 11. 20:23
 3/12 Alain Delon ***** válasza:
67%

Próbáld meg letagadni, hogy mielőtt megírtad a kérdést, már ittál: "berügni"!

Ha nem is rúgsz be, nagyon beteg lehetsz másnap. Én tavaly nyáron ittam meg egy üveg pezsgőt. Nem rúgtam be, de másnap rettenetesen beteg voltam. A pezsgő a legtrógerebb ital a világon.

2016. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Veletlen irtam el : D akkor inkabb hanyagolom a pezsgot
2016. máj. 11. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor még ittam alkoholt a következőket sikerült tapasztalnom. A bortól hamar hányok és undorító leszek, a pezsgőtől meg másnap kiakar szakadni az agyam. Szóval az egyiktől este leszek rosszul a másiktól meg másnap reggel.
2016. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire. Próbáld ki!
2016. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
46%
emberfüggő és a leglényegesebb hogy mennyi tittál már. és mosz 21 vagyok 16 évesen berugtam 1 liter bortol most megiszok 3 litert és semmi. tehát a be akarsz rugni igyál töményet tudom azért kérdeztek ezt mert sör peszkő olcsóságra törekedtek de nem éri meg gyengétől berugni.. wc lessz minden percben..
2016. máj. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy üveg bortól én már rendesen berúgok.

21N

2016. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha ezt így mind megiszod, garantált a rosszullét. abból, hogy ezt a kérdést feltetted, látszik, hogy nem nagyon szoktál inni, akkor nem kéne rögtön 2 üveg különböző piával kísérletezgetni..
2016. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
A hányásodban hemperegve fognak végigmenni rajtad.
2016. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!