Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit gondoltok a Royal vodkáról?

Mit gondoltok a Royal vodkáról?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 14:24
 1/6 anonim válasza:

Szerintem undorító :D 15-16 évesen még megbírtam inni, de most már rosszul vagyok ha rágondolok is


Pedig nem vagyok "sznob" italok terén...

2016. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem jó, mint amennyire drága.
2016. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bekeverve teljesen jó, de mivel szeretem a vodkát ezért tisztán sem probléma meginni nekem. Drágának meg nem mondanám, főleg ár/érték arányba nem az. Kb. 3000Ft/liter áron lehet venni ha normális helyen veszed, ezzel szembe pl. Finlandia minimum 5000Ft/liter és az se sokkal jobb, na annak szar az ár/érték aránya. Annyiért inkább Absolut vagy Russian Standard, azok tényleg bőven jobbak mint a Royal.
2016. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdítővel 4-szeres higításig elmegy, annál töményebben szerintem nagyon gáz, inkább akkor veszek valami jobbat.
2016. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rövid ital akkor vodka. Nincs bajom vele szerintem egyáltalán nem rossz, sőt az árához képest elég jó.
2016. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Markandilo válasza:
Én most basztam be tőle. Igaz nem magába hanem 2.5 decit áztattam citromfübe van is ilyen a termékeik között de elfogyott jelenleg és manuálisan sokkal jobb. Én a vodkát speciel kamikáze koktél vagyis shooter ként iszom. Van recept neten de az én jó receptem 6cl/6cl vodka/triple sec és 3cl lime lé vagy syrup. Most tervezem hogy a barátokkal ülök egy kemény partyt Absolute vodka 100 ez ugye 50% os citromfüvel áztatva jól kijön az aromája, cointreau keserü narancs likör és a syrup :P szerintem ütős lesz.
2016. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!