Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen uzletekben adjak ki az...

Milyen uzletekben adjak ki az alcoholt 15 eveseknek?

Figyelt kérdés
2000,- mit lehet ki hozni ugy hogy benne legyen 2cola is?

2016. máj. 27. 20:08
 1/10 anonim válasza:
63%
Ajánlom a kőműves reggeli italt.
2016. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatti vásárlónak tilos alkoholt árusítani. Ha a bolt nem tartja be, nagy büntetést kockáztat!

Maradj a kólánál!

2016. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Alain Delon ***** válasza:
100%
Érezd nyakon verve magad.
2016. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem már sehol.
2016. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehol,18éves kor alatt nem adhatnak ki ,mert megbüntetik boltot.
2016. máj. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
remélem, sehol. amúgy nyugodtan írhatod alKoholnak is, nem egy olyan misztikus, fura dolog az..
2016. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Boltban nagyon változó. Ha idősebbnek nézel ki a korodnál előfordulhat hogy kiadják, minden eladó más. Tőlem is most 21 évesen volt hogy lidlben egy fiatal srác elkérte 1 sörre a személyim úgy hogy vettem mellette tejet, kenyeret, meg egyebeket is, de volt hogy alig 18 évesen meg nem kérte el intersparba egy középkoru nő, mikor csak 3 liter töményet vettem, semmi mást, holott most jóval idősebbnek nézek ki mint akkor. Inkább kocsmában érdemes próbálkoznod, ott szinte mindig kiadják 18 alatt, főleg ha egy középiskola közelében van kocsma. Ha nem adnák ott ki igen csak nagy bevételkiesést jelentene az nekik. Én is sokat jártam kocsmázni 16-17 évesen a középsulim közelében lévő kocsmába, és soha nm kértek személyit.
2016. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Kisvárosi vagyok, de minden kisboltban, kocsmaban kiadják a városban.

Kisboltokat ajánlok.

2016. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Kisboltban próbálkozz, vagy pl Tescoban, Pennyben, stb. kérj meg egy fiatal felnőttet. Nagy eséllyel röhög egyet, és megveszi neked a szeszt, ha előtte odaadod a pénzt. 2000 Ft-ból tudsz venni a Pennyben fél liter Original vodkát, (elég tróger...), mellé Drinky Narancsot. Vagy ha mindnképpen Kóla, akkor tudsz venni kb 600-700 Ft-os vörösbort, ami azért már jobb, mint a kannás. Másfél liter kijön ennyiből+a kóla.
2016. máj. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Trevor. ***** válasza:

Elmész valami kis Tom Marketbe és veszel 2 kólát és mellé félédes vagy édes vörösbort, mondjuk 2-3 litert. Esetleg valami olcsóbb vodkát is megpróbálhatsz, bár lehet valami annyira szart fogsz ki, hogy még kólával is ihatatlan (mondjuk a nem ízesített Kalinka vagy Royal keverve vállalható). Whiskey mindenesetre kerülendő ilyen árban, mert nincs normális (pedig ahhoz tényleg illik a kóla, ha nem bírod magában).

Vagy megkérsz valaki 18+-os havert, hogy vegye meg.

2016. máj. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!