Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha 18 alatt vagyok, és a...

Ha 18 alatt vagyok, és a rendőr ittasan igazoltat lehet következménye? Nem rongálás vagy ilyensemi után persze.

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy kirúgják a rendőrt. Csúnya dolog ittasan szolgálatba lépni, munka közben inni.
2016. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Óna😂😂😂😂
2016. jún. 22. 23:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem vagy még 18 éves, a rendőr ittasan akkor sem igazoltathat. Legalább is, szolgálatban ő sem lehet ittas.
2016. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy én lennék ittas nem ő:)))
2016. jún. 22. 23:37
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Most lépett életbe egy új törvény, eszerint akár 3 nap elzárással is büntethet, ha jó fej rendőr akkor csak hazavisz és alsóhangon kifizettet kb 100 ezer ft büntetést.
2016. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 gnoomage ***** válasza:
59%
Nincs törvény az ellen, hogy ne ihass 18 év alatt, max hívják szüleidet, hogy vigyenek haza nehogy bajod essen.
2016. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Pár napja velem is előfordult. Szóvá tették az alkohol szagomat, majd hazavittek, ugyanis nem tartózkodhattam volna az utcán este 10 óra után. Felkeltették szüleim, akik átvettek a sünöktől, felírták egy gyerekcsín-nek és kész.
2016. jún. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tesz veled a rendőr,egészen addig amíg nem balhezol,nem zajongsz. Egyszerűen nincs arra kapacitásuk,hogy egy péntek este több ezer 18 év alatti fiatalt hazavigyenek akik ittak. Ezzel az este 10 utáni kijarasstol meg falnak megyek már. Sehol nincs az országba kijarasi tilalom,van ahol ez a sztori úgy terjed hogy hajnal 2 után nem lehet 18 év alatti az utcán.Soha az életben nem volt ezzel az ivaszatos dologgal problémájuk a rendőröknek,ameddig te nem vagy olyan állapotban,hogy másokat,magadat veszelyeztetned. Arról pedig szívesen olvasnék, hova van leirva,hogy 10 után nem mehetek az utcara. Sokat autózok így éjszaka egyedül,haverokkal, logikus hogy sokszor le is állítanak. Soha nem volt baj belőle,hogy 17 évesen mit keresek kocsival a lakcimemtol 60 kilométerre hajnal 2 kor...

utcán.

2016. jún. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Így van. Arra sincs kapacitásuk, hogy fegyveres fenyegetéseket kivizsgáljanak, vagy cserbenhagyásos eseteket valóban megvizsgáljanak.


De arra van kapacitás, hogy éjjel 3 kor az ittas egyetemista a zebrától 100 méterre amegy az úton, akkor rá húzzanak 25000 bírságot :)



#magyarrendőr

2016. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A jogszabály nem téged büntet!


Azt aki elad(kiszolgál) 18 év alattinak alkoholt illetve aki szándékosan lerészegíti.

2016. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!