Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az egészségügyi szeszt meg...

Az egészségügyi szeszt meg lehet inni?

Figyelt kérdés
Azaz, ha megiszod, nem lesz tőle semmi bajod? (Az ittasságot leszámítva...) És persze nem hosszútávon, és olyan 40% V/V felhígítva.

2016. júl. 12. 17:46
1 2
 11/15 aperitif ***** válasza:
Általában metilénkékkel színezik az alkoholt az eü.-ben. Mérgező.
2016. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én mindig arra voltam kíváncsi hogy a régi piás gyógyszerészek ha volt ilyen, a sima színtelen alkoholt volt hogy elrakták saját felhasználásra?:D
2016. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Érdekes, nálunk pedig egy sereg ember issza, és kutya baja se lesz tőle. A metilénkékről meg nem hallottam még, hogy mérgező lenne.

Egyébként Trevor. , a 96%-os jó drága. És hallottam már olyanról, aki égési sérülsét szenvedett mert belehúzott. Elég durva...

2016. júl. 18. 16:26
 14/15 Trevor. ***** válasza:
Az a tisztaszesz, amire gondoltam nem arra való, hogy magában igyad. Az jó pl. likőr készítésére, de Fantával vagy energiaitallal keverve is jól hat.
2016. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ugyan olyan mint a den szesz metil alkohol tehát mérgező fogyasztása vakságot és halált okoz ha megiszod akkor kampó ,a kék szín illetve ha nem viztiszta általában metil alkoholt akarja jelölni olcsóbb mint az etil alkohol de halálos sebek kezelésére és kb mindenre jó kivéve a fogyasztását
2019. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!