Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon egészségtelen? Akkor...

Nagyon egészségtelen? Akkor ettem amikor jól este talán azért fogytam tőle. De, lehetséges? Kevés/Sok/Normális mennyiség?

Figyelt kérdés

(Ez egy hétvégi napon volt és úgy fogytam, hogy a mozgásom annyi volt, hogy sétáltam este)

Tízórai: (10-ig aludtam úgyhogy ez tízórainak számít) Negyed doboz nutella, amit apránként ettem mert közben olvastam. (10től-12ig)

Ebéd: 2-kor ettem egy Jogobella joghurtot. Fahéjas-Almás ízben. Nyam-nyam

Vacsi: 6:30kor ettem. Igazából rendes kaját szoktam enni de most M&M-re jutott a választás.



2014. febr. 20. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé.

Tápértékben szegény, végül is csupa-csupa szénhidrát (leszámítva a joghurtot, abban talán volt némi fehérje). Ugyanannyira mennyiségre kevés.

2014. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
B*szki!???? Te ezt komolyan ételnek nevezed és tízórainak, ebédnek vagy vacsorának? Jézus mik vannak hát ezek kőkemény édességek. Talán még a joghurt nem vészes, de nálam az is ritka számba megy nasinak... talán egy hónapban egyszer.. Amúgy ez nem fogyás csak éheztél egy napot és tele tömted magad szénhidráttal...
2014. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Öm.... Nem, éheztem. Akkor ettem mikor jól eset. De, próbálok egészségesen is táplálkozni, csak... Nem, nagyon megy.
2014. febr. 21. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ilyen 0 akarat erővel kár fogyózásba kezdeni.. Ha nem megy, nem is akarod igazán..
2014. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem diétázni szeretnék. EGÉSZSÉGESEN TÁPLÁLKOZNI!
2014. febr. 21. 17:44
 7/8 anonim válasza:

Komolyan fogalmad sincs az egészséges táplálkozásról. SEMMI.

Normális testműködéshez, és szinten tartáshoz 1,2 gramm fehérjét kell egyél testsúly kilógrammonként (50 kiló vagy: 1,2*50= 60 gramm fehérje. Ez csirkemellben 250-300 gramm <nyers>. Ennyit naponta meg kéne egyél ahhoz hogy tartsd az alakod.

A kényszeres fogyókúra meg baromság. Mozogni kell, nőknek is ajánlott a súlyzós edzés (kis súlyokkal, nagyobb ismétlésszámmal), remek alakformáló.

És biztos lehetsz hogy a pasik is jobban szeretnek egy izmos feneket, és nem egy soványat.


Ezt mindenképp olvasd el, testépítő írta az alap tudnivalókról az alakformálásról, és étkezésről:

[link]


Ez a minimum amit tudni kell az egészséges táplálkozásról, és mozgásról.

Szép napot

2014. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kapszula nagyon egészséges mondhatom. Főleg az ilyen "sárga kapszulák". (...)
2014. márc. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!