Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen italkombinációkat...

Milyen italkombinációkat ismertek különböző fantázianevekkel ellátva? (pl. Diesel = sör+kóla)

Figyelt kérdés
Rendszerező, archiváló igénnyel szedjünk össze minél többet!

2016. aug. 16. 00:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Mit pontoztok b#zik, nem tudtok olvasni?
2016. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Horst Luning: Most tekintsünk el a "hivatalos definíciótól", az én kérdésemben hagy kérdezzem azt, amit szeretnék, köszi. :) Továbbra is várom a fenti keverékekhez hasonló italokat, mindenféle nevesített, csili-vili pubokban árult koktélok nem érdekelnek.
2016. aug. 17. 02:24
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég bátor vagy, próbáld ki a Battleship-class firebombz-t, olyat nem kapsz csillivilli pubokban meg sehol másutt. Garantálom hogy fejbe fog kólintani, mint...nos, mint egy csatahajó-osztályú tűzbomba :D
2016. aug. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, oké, nekem eszembe jutott egy, bár én nem szoktam fogyasztani, de az általad említett réteg körében népszerű, ez pedig a Repülő Szarvas. Red Bull és Jager keveréke hagyományosan, de gyakran Jager utánzattal és olcsó energiaitallal készítik.

4-es voltam.

2016. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kóla+vörösbör=bambusz
2016. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
bambusz :D ez honnan? :D
2016. szept. 4. 15:09
 17/17 A kérdező kommentje:

Búvár = Tengeralattjáró = sörbe beleejteni valami rövidet (vodka, Jäger, pálinka, stb.)


jól tudom? :D

2016. dec. 8. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!