Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti melyiket szeretitek jobban?

Ti melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Az égetett alkohol tartalmú italokat vagy az erjesztett alkohol tartalmú italt? Pl:sör,Bor,Pálinka,Vodka


Én utálom a rövidet szerintem sokkal finomabb és hangulatosabb egy doboz sör mint egy üveg kalinka :D Meg a sörtöl nem is voltam még másnapos, pedig egy buliban 6 lemegy. Vodkátol 2dl után K.O vagyok, sörböl 10doboz után ugyanúgy magyarázom a szembejövő igazgatónak hogy az csak 1-2doboz volt :D (megtörtént eset pár hete)


ti ezzel hogy vagytok?


2016. aug. 20. 11:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehagytam: 16/F
2016. aug. 20. 11:35
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ügyes, nagyfiú vagy.
2016. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagylány vagyok, szóval merek válaszolni anélkül, hogy megkérdezné bárki is miért alkoholizálok kiskorúként. :D


Nekem a különféle koktélok a kedvenc italaim, ezenkívül szeretek még néhány bort, de leginkább a nagyon édeseket és alacsony alkoholtartalmúakat.

Ha a berúgás a cél akkor leginkább vodkát keverek valami gyümölcslével, vagy tequilát iszom tisztán.

Elég jól bírom az alkoholt, jobban, mint te, 2dl vodkát meg sem érzek. Kb. 2,5 dl után érzem magam kicsit feldobottan.

2016. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De lehet te a sört nem bírnád:D
2016. aug. 20. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Vagy bírod az alkoholt vagy nem. Nincs olyan, hogy valaki jobban bírja nálad a vodkát, de a sört meg nem. :D

Egyébként nem szoktam sörözni, főleg nem 10 dobozzal, szerintem ennyitől kb. 5 percenként járnék pisilni meg borzasztóan tele lenne a hasam, maximum ennyi lenne az eredménye.

2016. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát 16 évesen nem biztos hogy büszkének kell lenni arra hogy 6 sör lemegy egy buliban...Mondjuk szerintem erre később se, de ez csak az én véleményem. A kérdésre azt tudom mondani hogy attól is függ hogy az adott dolog milyen, nem csak attól hogy mi. Amúgy jó bor, sangria a kedvencem, nagypapám pálinkáját is szeretem, meg mondjuk még a martinit és a jégert, unikumot. Vodkáért whyskiért, sörért nem vagyok oda. De egyszer ittam vodkát és whyskit is, lehet csak az nem volt olyan jó és nem kéne leírnom őket.
2016. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden ami nem sör.
2016. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kb mindenivó vagyok:

sörből kicsit igényesebb, minőségi fajtákat szoktam inni, nem ilyen Rákóczi-szintű izét, típusát tekintve búza, fekete, barna, világos, minden jöhet ami nem gyümölcsös, kb 6-7 korsó a limitem, több nem fér a gyomromba.

borból fehér/rozé, de szigorúan száraz, vörösbort ritkán iszom, de azt sem vetem meg. Nyáron fröccs is jöhet. Borból olyan egy-másfél üveget meg tudok inni probléma nélkül

Töményből pálinka, jager vagy whiskey, utóbbi jéggel, kortyolgatva. Vodkáért nem annyira vagyok oda, de keverve megiszom. Mennyiség változó, de 2 decitől maximum lelassulok kicsit, semmiféle KO közelében sem vagyok.

Amit kifejezetten nem: szirupos, likőr-szerű, aromás, ragacsos italok.

Na most nem akarok papolni, hogy ne igyál 16 évesen, mert nem vagyok sokkal idősebb nálad, nem voltam én se szent ennyi idősen. Két jó tanácsom azért lenne, előbb-utóbb úgyis rájössz magadtól is, vagy elhiszed vagy saját károdon megtanulod: Egyrészt ne versenyből igyál. Értelmetlen ezen versenyezni, részben adottság is hogy valaki mennyit bír, részben testsúly, tapasztalatfüggő. Hidd el nekem, nem attól leszel férfiasabb hogy többet iszol. Másrészt próbálj minőséget inni mennyiség helyett. Valószínűnek tartom hogy nem a töményet utálod, hanem a kalinkát, a tesco gazdaságos vodkát, a spar budget pálinkát és a többi ilyen szemetet amit minden jó érzésű ember utál. Inkább igyál egy deci jó whiskeyt vagy minőségi pálinkát mint egy üveg kalinkát, aztán mondd hogy nem szereted a töményet. Ha még mindig nem, akkor ott a sör, bor. Csak okosan. 18L

2016. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"Meg a sörtöl nem is voltam még másnapos, pedig egy buliban 6 lemegy. Vodkátol 2dl után K.O vagyok, sörböl 10doboz után ugyanúgy magyarázom a szembejövő igazgatónak hogy az csak 1-2doboz volt :D (megtörtént eset pár hete)"



Úúúgy, úgy, hagyd hogy 2016 átjárja a tested.

2016. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha a beülős dolog van,tehát barátokkal össze ülünk csak úgy,akkor koktélokat részesítem előnyben. Kedvenceim közé tartozik a Pina Colada és a Long Island Iced Tea,na meg a whiskeyt szeretem még nagyon kólával😃

Ha konkrétan ünneplünk valamit,ergo szeretném,ha éreznék valamit az alkohol varázslatos mámorából,akkor abszolút a vodka a nyerő,bármilyen hétköznapi gyümölcslével/Cappyvel vagy bármi mással,na meg a tequila,abból is inkább a gold változatot preferálom😜

17L

2016. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!