Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan igyak, hogy ne legyek...

Hogyan igyak, hogy ne legyek rosszul, ne hányjak, és másnapos se legyek?

Figyelt kérdés
Ma este megyek buliba, és szeretnék inni, de nem tudom, hogy mit, meg hogyan.. Nem szoktam sokszor inni, ezért nem is vagyok hozzászokva az alkoholhoz, a napokban csak vodka naracsot ittam, meg sört, nem is túl sokat, de sokat hánytam, meg másnapos is voltam elég durván.. Valami ötlet vagy tipp?

2016. aug. 27. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne keverd a piát, egyél előtte, és mértékkel igyál.
2016. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Vizet.
2016. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Enni kell rendesen, inni meg ovatosan, vizet is igyal, ne csak piat. Ne keverd a dolgokat nagyon. Froccs OK, sor OK, jo minosegu tomeny OK. Edes pancsokat, meggylikor, vetmut, edes pezsgo, edes martini, vbk keruld, mint a pestist.
2016. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 EagleHUN ***** válasza:
Úgy látom a kérdezőnek nem kis házi feladat lesz kigyűjteni azokat a dolgokat amit mindenki egybehangzóan mondott. :)
2016. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
jelentem, túléltem :D
2016. aug. 28. 18:48
 16/18 anonim ***** válasza:
9%

Jó, hogy túlélted.


De azért ne csináld túl gyakran, mert akkor alkoholista leszel.

És észre sem veszed, mikor lépted át a "határt".

2016. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem ittam sokat, nem hiszem, hogy alkoholista, fél évente, hogy iszok kicsit nagyobb mennyiségben :D
2016. aug. 28. 22:05
 18/18 anonim válasza:
Utolsó előtti: tehát, ha valaki párszor berúg, akkor az már szerinted alkoholista? Ezek szerint fogalamd sincs a szó jelentéséről!
2018. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!