Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szakértőktől kérdezném,...

Szakértőktől kérdezném, milyen minőségűek a sörök, és a borok? Melyik a kevesebb gondot okozó ital?

Figyelt kérdés

Az ember ugye általában nézi az árakat,és örül,ha minél olcsóbb az esti sör :)

Én is szoktam fogyasztani,de valójában nem ismerem a sörök közti minőségi különbséget.

Borok esetén szokták mondani,hogy kannás,meg petpalackos olcsó vacak,iszonyúan fáj az ember feje másnap,és nagyon káros is.

Egyik kérdésem az lenne,hogy a sörök esetében is vannak e pocsék minőségek?Pl.egyik elterjedt a Stllf(direkt ítam így),ez milyennek számít,mert elég olcsón szokták adni,vagy például a Lild-s Agrus sör?7.2-es 200 Ft,elég keményen be lehet kanyarodni tőle.Ezek pancsolt ócska sörök,nagyon károsak?

Másik kérdésem,hogy jó minőségű bor előnyösebb e néha néha esti fogyasztásra,mint a sör.

Mindezeket azért kérdezem,mert szeretem meginni a finomat,de nem szeretném magamat tönkretenni az ócska minőséggel.

Köszönöm



2016. szept. 18. 18:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,9-esnek főleg,hát jó tudni ezeket!
2016. szept. 19. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!