Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre gyengébben bírom a piát?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok. Pár évvel ezelőtt nyugodtan ihattam a haverokkal bármennyit úgy, hogy nem rúgtam be nagyon s másnapos is csak nagyon ritkán voltam.

Mostanság viszont 5 sörtől már járni is alig tudok s másnap kegyetlenül másnapos vagyok (tavaly ez csak 15 sör után jelentkezett). Miért lehet ez?



2016. dec. 13. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kiégtél
2016. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor igyál 4 sört vagy 3 - at ha 5 sok!
2016. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tizen évesen mindenki jól bírja a piát, utána fokozatosan érzed hogy egyre jobban megvisel és csak kortyolgatsz. Sajnos ezzel lehet rászokni is. Úgyhogy javaslom csak néha igyál, ne szokasd magad.
2022. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
5 sörtől szerintem én is alig bírnék járni. 29 vagyok és hetente 2 sört iszok amúgy 1 - et hétvégén és 1 - et hétköznap.
2022. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!