Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sör vagy bor? Melyiket fogyasz...

Sör vagy bor? Melyiket fogyasztod szívesebben?

Figyelt kérdés

Ha sör, akkor világos vagy barna? Ha bor, akkor vörös vagy fehér?


(Az "egyáltalán nem iszom alkoholt, csak ásványvizet vagy 100%-os bio gyümölcslevet" c. történet itt most nem játszik, ezért kérem, antialkoholisták ne írjanak!)


Köszi! :)


2016. dec. 18. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy béna vagyok,de nem tudom kielégíteni a kérdésed válaszát.:D

Én nem szoktam inni, de itthoni napokon főleg nyáron jól esik egy hideg sör (világos), viszont egy laza partyn pedig jobban iszok egy pohár fehér bort.

Szóval nálam az ivászat az alkalom és hely függő xd

2016. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Úgy akartam írni, hogy nem nagyon iszok.:)
2016. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A legtobbszor bort iszok otthon. Hangulat fuggo, hogy voros, vagy feher, csak legyen szaraz. Feledes, edes szoba sem johet. Kivetel, ha Magyarorszagon vagyok, mert ott neha iszok edes szamorodnit, vagy aszut, de nem sokat. Ha viszont elmegyunk valahova, akkor inkabb sort iszok. Ha lehet, akkor Guinnesst, de neha sima lagert. Alet viszont csak egyszer probaltam, es nem szeretem. A Ciderbol a kortes a kedvencem, de azt is nagyon ritkan iszom, es csak kocsmaban. Otthon tovabbra is bor, vagy mondjuk neha whisky.
2016. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
pontosan így ebben a sorrendben.mind mind mind.nem vagyok antialkolista.
2016. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapos fogyasztásra világos sört, alkalmakra (mint pl. egy családi ebéd) rosé bort.
2016. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Feher vagy rose froccs es barna minosegi sor
2016. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképpen sör, de csakis minőségi. Nem szín szerint kategorizálom, mert az elég pongyola, hanem elsősorban erjesztés(ale vagy lager, esetleg lambic), és azon belül alcsoportokra(pilsner, doppelbock, stout, APA, IPA... stb.). Igazából a helles-en és a pale lager-en kívül mindegyik típusból vannak olyanok, amelyeket szívesen fogyasztok, ezeknek a felsorolásától most megkímélek mindenkit. :)
2016. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A világos sört.
2016. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Bort hetente 1-2x iszom, mert nagyon szeretem. Főleg fehér bort, főzök mellé finom vacsorát

A sört nem szeretem, azt nem szoktam fogyasztani

2016. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

És a kérdésre kapott válaszokkal mihez akarsz kezdeni?


Nyílván mindenkinek más az ízlése, ez derülhet ki maximum.

De hát ezt eddig is tudtuk

Te nem tudtad?:)

2016. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!