Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi alkoholtól lenne jó...

Mennyi alkoholtól lenne jó kedvem de nem lennék részeg?

Figyelt kérdés

15/L 48 kg. Nem szoktam inni.

Sört ne írjatok, de bármi mást lehet.



2016. dec. 28. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen paraméterekkel szerintem ha megiszol 2-3 sommersbyt, azt is jól beérzed és azt szokták is szeretni a lányok.
2016. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egyéni. 3 feles már bőven sok lehet, én a helyedben innék egyet s ha nem hat, akkor egy másikat.
2016. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már megint kihagytam valamit, grrr.

Nos, amit írtam, az némi hatásra vonatkozik, de nem tudom, miért lenne valakinek jókedve az alkoholtól. Nekem sose lesz az, ahogy a csokitól sem voltam még boldogabb egy szikrát sem (finom, oké, de egy darab csemege uborka is jobban boldogít, pedig szeretem a kakaót és a csokit).

2016. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyál meg 1-2koktelt ,vagy tényleg pár sommersby-t ,szerintem annyi elég lesz. Vagy akar 1-2-3 pohár pezsgő.😊🍾
2016. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!