Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az lenne a kerdesem nem soka...

Zolykaroky kérdése:

Az lenne a kerdesem nem soka itt a szilveszter es 14000 ftbol lehet jót buliz Ni? Tőbbi lent

Figyelt kérdés
Na szoval volt 25000 ft om abbol mentem volna fel bulizni de vettem bort sört házi pálinkát ès mire èszbe kaptam márcsak 14 ezrem maradt szilveszterre eből lehet jot bulizni vagy ugy inni hogy rèszeg legyek de mèg maradjon is vagy enyi pènzből egyáltalán belehet rugni 14 ft bol mit igyak mit vegyek válaszokat előre is nagyon szèpen kőszönöm

#Buli pènz
2016. dec. 28. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Jót bulizni 0 forintból is lehet, de 14 ezerből simán be tudsz rúgni. Bár nem értem hogy ez miért lesz jó neked. Kis kocsmában gondolom nem az eget verik az árak. Én egyszer költöttem el 15 ezret bulira, de ott 2 ezer volt egy vodka-tonik, gondolom a kocsmában egy feles legfeljebb 1000.
2016. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De miért fontos hogy részegre igyad magad ? Anélkül nem érzed jol magad ?
2016. dec. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ennyiből jól fogod tudni érezni magad és másokat is meg tudsz hívni. De azért ne csinálj magadból palimadarat, hogy minden arrajárónak fizeted a cehhjét, azokat hívd meg, akik neked kedvesek. (Nekik viszont ne számold, hogy kinek mit fizettél.)


Jó bulizást és Boldog Új Évet!

2016. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, hogy lenne felesleges agysejted, de remélem, sikerült jól leinni magad. A helyedben inkább egy helyesírási szótárba invesztáltam volna.
2017. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!