Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem leszek sose másnapos?

Miért nem leszek sose másnapos?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam másnapos és nem is tudom hogy milyen ha megiszok 1-2 üveg bort és elötte sört másnap nem fáj a fejem nincs hányingerem csak szédülök.Miért van ez?Persze örülök neki és nem is ban hogy nem vagyok másnapos:D

2017. febr. 25. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szedülsz akkor mar az vagy. Nem mindenkinek faj a feje meg hanyik.

Valaki csak szedul ahogy te is.

2017. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy zsíros ételeket ettél előtte,ami azért felszívja,vagy sok alkoholmentes folyadékot is ittál. mindenestre irigyellek :)
2017. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert még nem ittál rendesen.
2017. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó neked, én ha rendesen berúgok másnap mindig kavarog a gyomrom egész nap.
2017. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#1 hányik? 😂😂 inkább hány.

Különben csatlakozom a kérdezőhöz, én sem vagyok sosem másnapos bor-sör italoktól, bár én utána teli eszem magam, bár részeg sem vagyok annyira. Töménytől voltam utoljára másnapos, akkor viszont hánytam - minden bajom volt és úgy aludtam be.

2017. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 igen mi igy mondjuk. Van valami problémád ?
2017. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Felőlem, úgy ejted - mondod ahogy jól esik számodra, de mégis csak az anyanyelvünk. Illene helyesen használni. Bár ki tudja, én is biztos egy-két igét helytelenül használok. :)
2017. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!