Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ettől a bortól lehet bajom?

Ettől a bortól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Folyóbort vettem palackba tavaly ősszel, és azóta a hűtűben volt úgy hogy a két literből csak egy litert ittam meg (két literes petpalackan volt) és nem vettem észre hogy ott van, azért nem fogyott el :D. Az íze még jónak tűnik (nem ecetes vagy hasonló, finom gyülömcsös íze van), de kicsit másabb lett a színe (kicsit zavarosabb). Ettől lehet valami bajom?
2017. márc. 27. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem lesz bajod, nem bor, nem romlik. A vegyészet diadala!
2017. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Igyad bátran.
2017. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél éve bontott bor?! Én biztosan nem nyúlnék hozzá...
2017. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem bor? Ez pont hogy bor, nem valami tablettés cucc. Megittam már, ha véletlen holnap fosok tőle akkor így jártam
2017. márc. 28. 01:25
 5/8 anonim ***** válasza:
nagy bajod nem lesz tőle,legfeljebb jól kipucolja a beleidet, az meg nem árt néha.
2017. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem volt savanyú? fél éve bontott borra joggal kérdeztek rá, az már kész borecetnek kéne lennie. emberek hogy létezhet hogy azóta jó volt az a bor?
2017. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-szerinted mennyi szőlőt látott?
2017. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ezen múlik, a pet palackos bor is megpimpósodik szobahőmérsékleten 2-3 nap alatt, lehet az is elállna hőtőben egy hetet, de hogy ilyen hosszú idő után bármilyen bornak is finom gyümölcsös íze legyen ez nagyon meglepett
2017. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!