Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lenéznétek emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lenéznétek emiatt a barátnőtöket, vagy gondolnátok róla rosszat?

Figyelt kérdés

A barátom 1 évvel idősebb nálam, már dolgozik pár éve, mert elvégzett egy szakmát és munkába állt.

Én elsőéves vagyok egyetemen, társadalomismerettel kapcsolatos szakon, mert 2 évet kvázi elcsesztem az életemből egy olyan szakon, amit megbántam és félbehagytam. Nyáron dolgozok, évközben tanulok, de nem olyan húzós szak, van sok szabadidőm..

Néha rendesen lelkiismeretfurdalásom van, hogy a barátom keményen dolgozik, én meg csak tengek-lengek hétközben, ücsörgök az óráimon, tanulgatok, de semmi extra.

A barátomon nem érzem, hogy bármi gondja lenne ezzel, de mégis néha rossz belegondolni..

Srácok, titeket ez zavarna? Rossz véleménnyel lennétek a barátnőtökről ilyen helyzetben?

22L


2016. máj. 5. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Bocs, nő vagyok.

A válaszom: tanulj levelezőn, mellette meg dolgozz.Vagy ha az nem megy, a háztartást tartsd rendben, főzz stb.

2016. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, tudnál még mit tenni, akkor tegyél. Dolgozz, tanulj nyelvet, sportolj, szerezz hobbit, akármi.
2016. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Engem egyáltalán nem zavarna... Sőt! Biztatnám, hogy fejezze be a sulit. Egy férfinak a fizikai adottságai miatt sokkal több munkalehetősége van, mint egy nőnek. Tehát egy nőnek fontosabb a minél magasabb képesítés!
2016. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

3-as azért ez nem így van ...


kérdező, amúgy milyen szakmája van a fiúdnak?...mert még te érzed cikinek de később valószínűleg jobban fogsz keresni mint ő

2016. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Társadalomismeret? WTF!!!


Miért ilyen büfé-ruhatár szakot választottál? (Ne mondd már, hogy pont ez volt gyerekkorodtól kicsi szíved álma...)


Bázz... és akkor csodálkoznak, ha nem tudnak elhelyezkedni - de ha igen, akkor is aprópénzért.

2016. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nyelviskolát most keresgélek, szeretnék még egy felsőfokú nyelvvizsgát majd idővel. Sportként futni szoktam néha. Elfoglalom magam napközben, nem azzal van a gond, hogy unatkoznék, nem is önmagában a munkán van a hangsúly, csak nem is tudom, kicsit irigykedek a barátomra azért, hogy ő már lett valami az életben, és tök jó neki :D

Dehogy ez a szak a szívem vágya, a szívem vágya a programozás volt, de óriásit csalódtam abban a képzésben.

2016. máj. 5. 20:44
 7/18 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


#4 szóval azt mondod, hogy több olyan munka van, amit egy nő eltud végezni, de egy férfi nem, mint fordítva ?


Saját munkámból kiindulva nálunk még sosem dolgozott nő! Pedig 80 százalékban szellemi munkát végzek. A szerszámaim az íróeszköz, a papír, és a méteres. De ott van az a 20%, amikor jön a kamion áru, és 40-50 kilós kötegekbe van az anyag, és át kell rakni egyesével egy másik palettára.

2016. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, de akkor ti együtt se éltek még?Vess rá keresztet, vagy menj el dolgozni, mert ez így még akkor csak ilyen találkozgatunk korszak csak.Nyugi, elmúlik.

Ha komolyan gondolod a kapcsolatot, akkor levelezőn folytatod és dolgozol, vagy tudomásul veszed, hogy ő komolyabban gondolkodik az életről mint te, és érzékeny búcsút vesztek.

A komolyabban szó alatt azt értem, hogy tisztában van vele, dolgozni kell, ha nem akar az ember éhen dögleni.Nyilván neked ott van a ragyogó családi háttér, persze hogy elvagy mint a befőtt.Ő meg dolgozik, nyilván meg kell élnie valamiből.

Engedd, hogy találjon magának egy olyan nőt (nem egyetemista kislányt!), aki szintúgy gondolkodik, mint ő.

Ne rabold az idejét tovább!Vagy ha igen, fentebb leírtam.

2016. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de ez esetemben nem sokat számít, mivel én is ilyen tengő-lengő elkényeztetett egyetemista vagyok.
2016. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a szitu nálunk is.

Én nem várom el a barátnőmtől, hogy dolgozzon az egyetem mellett, mégis megteszi, pincérkedik, nyilván nem keresi meg a minimálbért sem, mert heti 2-szer, max. 3-szor tud csak menni.


Minden hónapban belead egy tízezrest a rezsibe, ez kell az ő lelkének, hogy ne érezze kitartottnak magát.

Azt ő nem tudja, hogy én ezt a pénzt félreteszem, még nem tudom mire fogjuk költeni (esküvő?), de szépen gyűlik. :)

Illetve saját magának veszi meg a saját holmijait, ruháit, piperéit, stb.

Emellett szinte mindent én fizetek, de kisebb dolgokra meghív, pl. egy kávéra, vagy ritkábban mozira, ez is jót tesz az önbecsülésének (ő mondja, nem én találtam ki).


A háztartást közösen visszük, én is kiveszem a részemet a házimunkából, ő azért többet csinál, nagyjából 60-40%-os arányban.

2016. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!