Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholt igyak egy...

Milyen alkoholt igyak egy buliban?

Figyelt kérdés
Nem szoktam alkoholt inni, nem is bírom annyira, mert kb. mindentől elálmosodom. Olyan kellene, ami nem túl erős, nem üt ki, de felszabadultabb leszek tőle.
2017. máj. 9. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sör vagy egyetlen feles, ha a töményt preferálod. Esetleg a kettő együtt, ez még alkoholhoz nem szokott fiatal lányka koromban is csak pár órás minimális hatást hozott...

Akoktélokhoz nem értek, de nyilván van, akinek az jön be. Vagy a boroskóla. Vannak opciók, én speciel ritkán keverem az italokat.

Ez a te szervezeted, neked kell kitapasztalnod, mi hat megfelelően s persze mennyi.

2017. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cidert.
2017. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Trevor. ***** válasza:
100%
Sör, fröccs, valami rövid. Ebben a sorrendben és mértékkel.
2017. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
34%
Sört semmi esetre se! Ha fel akarsz pörögni, akkor energiaital-pezsgő kombót tudnék ajánlani. Bár keverni nem tanácsos általában, de szerintem mindketten tudjuk, hogy egy idő után úgyis mindent meg fogsz inni, ami az utadba kerül :D (ha már házibuli)
2017. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne igyál ilyen kotyvalékokat,amiket itt ajánlanak!

Sem sört,mert az álmosít. Hosszúlépést ihatsz valami minőségi (!)borból,az 2 dl szóda és 1 dl bor.


Egyébként a felszabadultsághoz nem kell inni.Fölösleges az alkoholt erőltetni.

2017. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

#5

Energiaital-pezsgő? Fujj.

Eltudom képzelni ezt a minőséget ..

2017. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi fehérbort szoktunk inni sprite-tal
2017. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahoz nem kell alkohol csak jó társaság .
2017. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#6! Minőség? Ha jól olvastam a kérdést, alkoholról kérdeztek, én meg válaszoltam. Nem hinném, hogy bárkit is érdekel, neked mennyire "fujj" az energiaital-pezsgő koktél...
2017. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!