Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott valaki úgy leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki úgy leszólítani lányokat, hogy előtte iszik alkoholt? (nem buliban)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert sokszor olvastam már, hogy nem mer rengetek fiú odamenni lányokhoz, és leszólítani őket, és ajánlották, hogy igyanak előtte egy felest, vagy kettőt. Volt olyan, aki próbálta már ezt? Nem beszélt hülyeségeket? Feloldódtak tényleg a korlátok? Persze itt nem 1 felestől kell világmegváltást várni ugye.. Személy szerint én is ebbe a társaságba tartozom, aki félénk, és elgondolkoztam komolyan a témán. Aki próbálta mit tapasztalt, és sikerrel járt? Vannak-e még "ilyen" módszerek?

Nem bulira gondolok, ahol általában mind a 2 félben van alkohol, és a hangulat is olyan, hogy adott a lehetőség, és sokan direkt azét mennek bulizni.

Vélemények? 20/f


2013. nov. 19. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Így csak a te részedről oldódnak fel a korlátok.
2013. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez logikus.
2013. nov. 19. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
"Héé, Te szép nő! Mi nem nagyon szeretjük errefelé a tefajtátokat!"
2013. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információt kedves 2. hozzászóló.
2013. nov. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!