Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fehérborkedvelőnek milyen...

Fehérborkedvelőnek milyen vörösbort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretem a száraz fehérborokat, kedvencem a sauvignon blanc. Chilei, új-zélandi, ausztrál, dél-afrikai és persze a magyar is :-)

Ezen kívül nagyjából még a száraz, friss rosékat kedvelem. Megfordult a fejemben, hogy talán érdemes lenne helyette valamilyen vörösbort is kipróbálnom, állítólag kis adagban egészséges.

Aki ért a borokhoz, az milyen vöröset tudna ajánlani egy ilyen ízlésű borkedvelőnek?


2017. júl. 14. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Fehéret.
2017. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tescos
2017. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:-D
2017. júl. 14. 12:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért remélem valaki tud hasznosabb válasszal is szolgálni majd...
2017. júl. 14. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez neked kellene kikisérletezni, mert nem egyforma az emberek ízlése.

Elsö közben csak szárazzal próbálkoznék - mert az eddigiek alapján az jön be neked. Emellett inkább könnyebb fajtákat próbálnék, ha a többiekben is ez tetszik.

2017. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem lehet megmondani, az ízlés nem ilyen. Én kizárólag a tokaji aszút iszom meg a fehérborok közül (esetleg még az édes tokaji nem aszúk is elmennek), de vörösből kizárólag száraz jöhet szóba (nem is akármelyik), roséból pedig semmilyen (igaz, meg sem kóstolom őket semmiképp). Nincs összefüggés.
2017. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pinot noir, portugeiser, ezek a könnyű vörösbor fajták, a fehérboroktól messzebb álló fajták a merlot, a shiraz és a cabernet savignon.
2017. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2017. júl. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!