Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha kb ket-harom naponta...

Ha kb ket-harom naponta berugok, az alkoholizmus?

Figyelt kérdés

Most, hogy nyár van a haverokkal mindig megyünk esténként valamerre. Vélemény?

17 éves vagyok


2017. júl. 29. 14:43
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Én voltam alkoholista bátran állíthatom nem vagy az. Majd amikor minden gondolatod akörül forog hogy mikor rúghatsz be megint és akár milyen másnapos vagy akkor is tudsz inni na akkor alkoholista vagy
2017. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
gratulálok. Minden másnap berúg egy 17 éves, te meg megnyugtatod, hogy nem alkesz. Undorító exalkoholista disznó vagy
2017. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden másnap hanem három naponta. Mert 17 évesen berúgott párszor még nem alkesz. Nyugodt lehetsz nem ez megy nála egész nyáron.
2017. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Komolyan van képed exalkeszként egy 17 évest győzködni arról, hogy ő nem az? Neked talán nem, de normális ember nem csinál ilyet!

Értelmes ember egyáltalán nem rúg be, mert nem iszik annyit ami megártana.

2017. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Jezusom izgalmas kamaszkorotok lehet/ lehetett :)
2017. aug. 3. 02:35
 26/44 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 19 éves vagyok. Attól még, hogy nem iszom le magamat, mint egy állat, lehetek boldog és történhetnek izgalmas dolgok. Pont azok részegednek le, akiknek rossz az életük. Értelmesebb vagyok ennél, de ettől még eljárhatok szórakozni a barátaimmal. Viszont bottal sem érnek hozzád a viselkedésed alapján. Rosszul vagyok tőled.
2017. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodom, hogy erre a jó kedves szüleid mit szólnak?


Mert hogy nem te fizeted a piákat az fix.

Dolgozni nem dolgozol a nyáron (ugyan minek és hogyan, ha folyton részeg vagy), szóval munkád nincs.


Szüleid minden héten adnak 20 ezer forint zsebpénzt, hogy idd el? Gratulálok.

2017. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Kedves utolso semmi kozod egyebkent a penzugyi korulmenyeinkhez, de csak hogy tudd dolgozok a nyaron, amint betoltottem a 16ot mentem :D nem adnak penzt semmire, nem mintha ennek koze lenne a kerdeshez

Mindenert meg kell dolgoznom

Azt meg senki nem mondta, hogy ugy reszegedek le mint az allat :D nem kiabalok, nem fetrengek, nem hanyok, egyszer sem fekudtem le senkivel reszegen, annyi hogy oldottabban beszelgetunk. Minden nap 2x furdok, soha nincsen alkohol szagom es nem vagyok folyamatosan reszeg :D meg senki sem vette eszre rajtam a barataimon kivul. Kituno tanulo vagyok a varos egyik legjobb iskolajaban, mar van egy felsofoku angol nyelvvizsgam, es most keszulok a kovetkezore. 2 eve elek boldog parkapcsolatban, szoval nem is vagyom arra, hogy barki bottal hozzam erjen, tokeletesen ki vannak elegitve az igenyeim. Van egy szereto csaladom es egy kishugom akit imadok, es rengeteg baratom.

Szerintem egy undorito ember nem itt kezdodik

2017. aug. 3. 14:46
 29/44 anonim ***** válasza:
annyi eszed még sincsen, hogy a százalékok alapján tudd, az utolsó kettő két különböző ember. amugy de, gusztustalan vagy
2017. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

masreszt altalaban ingyen rugunk be, mert a legjobb baratomeknak van egy eleg jol meno kocsmaja

Bar nem ertem az anyagi dolgok hogyan jottek a kerdeshez!

2017. aug. 3. 14:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!