Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha kb ket-harom naponta...

Ha kb ket-harom naponta berugok, az alkoholizmus?

Figyelt kérdés

Most, hogy nyár van a haverokkal mindig megyünk esténként valamerre. Vélemény?

17 éves vagyok


2017. júl. 29. 14:43
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy kulonbozo, de annyira nem erdekel hogy kulon valaszolgassak :D

Magyar mentalitas, mindig csak a masikba kottok bele, negativkodtok

A kerdesre eddig max 3 ember valaszolt

2017. aug. 3. 14:56
 32/44 anonim ***** válasza:
az a magyar mentalitás, hogy alkesz vagy
2017. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Na végre egy válasz a kérdésemre
2017. aug. 3. 15:08
 34/44 anonim ***** válasza:

Haver meg csődbe viszi a kocsmát mi? :D


Igazat adok abban, hogy a mások zsebében való turkálás nem egy pozitívum. Ezt elismerem és elnézést kérek.

De azt még mindig nem értem, hogy amit legutóbb állítottál

"Akinek szar az élete, annak nem kéne még a fejéhez is vágni, én így gondolom"


...és a nemrég leírt életed (legjobb iskola, kitűnő tanuló, szereted a családod, barátnőd is van) szöges ellentétben áll.


Az iszik és vedel ilyen szinten, akinek valami nincs rendben az életével.

17 évesen az alapján amiket leírtál ezt semmi nem indolkolja.


Kedvesed nem is szól semmit? Ha boldog kapcsolatban éltek miért nem tőle kérdezed, vagy szüleidtől, ha jóban vagy velük, hogy szerinte/szerintük ez alkoholizmus-e?


Így kérdező megmenekültél volna a "csúnya bunkó és leszóló" idegenek válaszaitól.


Kérd ki azok véleményét akkor, akiknek adsz a szavukra és akikben megbízol.

2017. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen utolso vegre egy ertelmes valasz 

Azt hogy segiteni kene akinek rossz az elete azt nem pont magamra ertettem, csak altalanossagban mondtam, mert

Pl ha en ugy latom, hogy valaki nincs rendben nem kezdem el bantani

En viszont csak szorakozasbol iszom, mert jol esik

Kedvesem egyebkent jon velunk, egy tarsasag vagyunk evek ota, nagyon szeretem

Igazabol mi nem annyira erezzuk soknak, mert egesz suli idoben kemenyen tanulunk, dolgozunk, nyaron meg elengedjuk magunkat, es igen, nekunk ehhez az alkohol is hozzatartozik 😊

Tavaly nyaron ugyanez volt egyebkent, de szeptembertol minden visszatert a normalis kerekvagasba, most is lazan ellen tudok allni az alkoholnak, de ugy vagyok vele minek? Egyszer vagyok fiatal, inkabb most mint 40 evesen csalad mellett

2017. aug. 3. 15:50
 36/44 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer vagy fiatal, egyszer fogsz részegen fának menni. (ez csak egy példa volt, amivel felhívtam a dolog veszélyeit, nem állítom hogy részegen autót vezetsz, és nem is kívánok ilyet)

Már szóval az életed elrontására nem megfelelő kifogás a fiatalság. Lehet hogy most még minden jól megy, de mikor nem tudsz majd leállni vele, kitudja mi lesz. remüljuk hogy nem igy lesz. bár engem nem érdekel

2017. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Nem erdekel, de mar harom napja az oldalon szidsz :D
2017. aug. 3. 23:08
 38/44 anonim ***** válasza:
most figyelmeztettelek, de látom túlbecsültelek, mert még ezt sem fogod fel. A pia máris megártott az agyadnak, igy nem sokáig leszel kitűnő.
2017. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Nem unod kedves?
2017. aug. 4. 11:03
 40/44 anonim ***** válasza:
A megválaszolt kérdéseim közt mindig feltűnik, és csak érdekel, mikor tudatosul benned, hogy alkesz vagy
2017. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!