Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol érdemes venni fél vagy 1...

Hol érdemes venni fél vagy 1 literes Unicumot?

Figyelt kérdés
Nem szoktam Unicumot inni, viszont nekem kell megvenni egyet ajándékba a volt osztályfőnökünknek a 40 éves osztálytalálkozóra. Mivel nem tartozik az olcsó likőrök közé gondoltam megkérdezem, hogy köztudottan van olyan üzlet vagy üzletlánc ahol olcsóbban árulják mint máshol vagy nincs és nem is igen érdemes ez ügyben sokat filózni?

2017. szept. 21. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kínai piac
2017. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol, ahol éppen akciós.
2017. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 akarkizoltan56 ***** válasza:

a kinai piacot nem ajanlom

hisz mennek haza

minden szutykot eladnak

2017. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Max akciót lehet ifogni, amúgy 3400-3900 között reális az ára, legalábbis én mindig ilyen áron veszem, ez a kedvencem.
2017. szept. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesco, Auchan, Spar, ha szerencséd van és akciós, akkor olcsóbban megkapod mint máshol.
2017. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!