Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sörök terén mi számít különleg...

Bibubi kérdése:

Sörök terén mi számít különlegesnek?

Figyelt kérdés

Megszeretnék lepni valakit egy "sörkülönlegességgel", aki oda van a sörért. Viszont jó magam (lány létemre) semennyire nem értek hozzájuk.

Mik azok a sörfajták, (akár külföldről behozottak) amik ilyen különlegességnek számítanak és finomak is?



2017. szept. 29. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Csíki sör. Mi más?
2017. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát ahoz tudnod kéne, hogy mit szeret.


IPA, Stout, Saison IPA, APA, Porter, Lager, Ale, stb... Ha ez megvan, akkor már tudsz választani.


Mert én pl. a Saisont ki nem állhatom, de egy komlósabb IPA-val megfogsz.

2017. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél valamilyen belga sört, azzal nem fogsz mellé.
2017. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődj hogy mit szeret, látatlanba ne vegyél sörkülönlegességet mert szinte tuti hogy mellélősz. Én pl. az AIPA-ért nem vagyok oda, de a Russian Imperial Stoutot imádom. Ha mond egy sörfajtát, tudok adni pár tippet ami beszerezhető itthon vagy akár hazai, nem túl drága és különleges(en finom).
2017. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Azt hittem ez valamivel könnyebb, de akkor majd megpróbálom ügyesen kiszedni belőle illetve figyelgetem miket iszik.:D
2017. szept. 29. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!