Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a tulajdonságok amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tulajdonságok amik egy nőt nővé tesznek illetve egy férfit férfivá? Mitől számít "különlegesnek"valaki?

Figyelt kérdés
Sokszor felmerül ez a téma és sokan mondják ezt pl hogy a nő amellet hogy legyen csinos vezessen jól háztartást tudjon jól főzni, legyen jó az ágyban. Vagy a férfiakra hogy legyen erős, gazdag művelt,határozott, tudjon a ház körül barkácsolni etc. Itt most csak pár klisét mondtam mert azt vettem észre hogy a környezetemben ez a mérvadó. De szerinzem ennél azért sokkal többről van szó... Ami még kérdés kinek mi az a plusz ami megvan a társában hogy eszébe sem jut, hogy más után koslasson, vagy más felé menjen. Nemet kort (a párotokét is)írjatok és azt mióta vagytok együtt 33/N

2017. aug. 23. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azo különlegesek (normálisak), akik ezeket a berögződött mintákat úgy tudják elhagyni, hogy nem válnak mellette idegesítő-nagyépű alakokká, akik erről harsognak mindenhol, hanem boldogan élnek, idióta minták nélkül.
2017. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Egy nő nem attól nő, hogy napi 8-10 óra után otthon hazvezeto szerepet tölt be. Emberek vannak, nemtől függetlenül.

Akkor nem koslatnak más, utan ha szeretnek. És ennek semmi köze ahhoz, te milyen szuper tortát sütsz. A férfi nem a hasán keresztül hodithato, úgy csak kényelmet keresnek.

2017. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Amiket felsoroltal semmit sem jelento ures fogalmak ezt jol latod. A ferfi legyen gazdag tudjon barkacsolni? Legyen eros? Barcsak az erotol fuggene, hogy talalok-e magamnak normalis baratnod, levernek en mindenkit ha ezen mulna. A ferfirol nem tudok nyilatkozni, illetve tudom mire gondolnak sokan de nem tudom megfogalmazni, a nokrol viszont mar rengeteget gondolkodtam. A noiesseg baromi szexi szamomra, vagyis inkabb annak a hianya szokott feltunni es az lombozza le az embert. Nekem is volt mar szerelmi csalodasom de elmentem edzesre es levertem a tobbieken, nem lettem nogyulolo vagy kezdtem el rbncnak hivni oket ahogy nagyon sokan teszik. En imadom a noket es nem tudnek nelkuluk meglenni. Szamomra az a legjobb bennuk, hogy sokkal inkabb hallgatnak a szivukre/erzelmeikre mint a ferfiak, hogy ok "szabadon" kimutathatjak, hogy erzekenyebbek, nem kell veluk versengeni es atlagban szerintem jobbfejek mint a ferfiak. Ha egy olyan novel vagy akit szeretsz annal nem letezik jobb dolog a vilagon, es azokat a gyenged erzelmeket nem kaphatod meg egy ferfitol mint egy lanytol. Nekem a nok(most azokra gondolok akikhez vonzodom/szeretem oket) az erzelmeket jelentik,gyengedseget,boldogsagot mivel az eletben altalaban ferfiakkal versengsz a munkahelyeden vagy a vallalkozasodban, ferfiakkal kerulsz osszetuzesbe, veluk kell megkuzdened (szo szerint vagy atvitt ertelembe) akar egy lanyert is. Persze a baratok haverok elengedhetetlenek az mas, ahogy a karrier is fontos, az onbizalom az elegedettseg magaddal, ez az elet es ha ez a suti akkor a no a hab a tetejen. Persze anelkul is eheto es egesz finom is de valahogy megsem az igazi.

A kulso dolgokat nem irtam mert mindenkinek mas. Ha beleszeretek valakibe (mivel eleg jo izlesem van) az biztosan nem ronda (szamomra) es ha ez megvan akkor a legfontosabb plussz egy noben, hogy tudjon olyan kozos erzelmi hullamhosszt teremteni velem amitol en ferfinak erzem magam, amitol boldog vagyok, erezzem a lelket, hogy milyen o valojaban. Ilyenkor mar annyira nem szamit, hogy mennyire muvelt, hogy tud e fozni, naiv-e vagy talpraesett ez nem szamit, majd egyutt fejlodunk. Ha ez megvan igazabol nem jutna eszembe mas utan koslatni. En eddig ugy tapasztaltam az ember egyszeruen erzi ezt. Erzi, hogy ez a lany mas mint a tobbi, vele mas lenni, beszelgetni, ranezni.

Szerintem tobb ilyen ember is van, vagy olyan aki "majdnem" tokeletes de aztan megsem, ez nem baj ez jol van igy. Egyszeruen van aki neked kulonlegesebb mint a "tobbi" a tobbi meg masnak kulonleges. En hiszek a sorsban es a "veletlenekben" mert nekem eddig mindig osszeallt a kep. Ha rosszul is jartam akkor is nagyon ertekes lecket kaptam miutan osszeszedtem magam belole.

Bocs ha elvont lett, ket napja nem alszom :D (23/F)

2017. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Ezt így nagyon nehéz megfogalmazni, mert ami különlegessé teszi az maga a lénye, sok pozitív tulajdonság találkozása egy személyben. Ha a külsőségeket nézzük, akkor szeretem benne, hogy magas, igényes a tisztaságra és a stílusára, sportos. Belső tulajdonság nyilván sokkal több van. Jó hogy magabiztos, határozott, kitartó, türelmes velem, megértő, őszinte, tisztelettudó, intelligens. Mellette biztonságban érzem magam, ha hibázom nem kritizál, mindig tudja, hogy hogyan legyen tovább, ő a pozitív és a szív, én pedig a reálisabb és az ész.

Szerintem mindenki mást vár el, mások az igényei. Több férfi után, én mellette találtam meg a nyugalmat és az igazi szerelmet és ezért eszembe sincsen elhagyni. Szeretem, hogy érzem ,hogy nem hagyna el senkiért.

A párom 32, én 31 vagyok és 3 éve vagyunk együtt.

2017. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megítélőnként változó. Van aki szerint nagyon férfias, határozott stb. embet vagyok és van aki szerint nem.
2017. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

Az Én szememben egy igazi nő ott kezdődik hogy igényes a testére küllemére alakjára hajára higiénikus ápolt vonzó bújós és vonzódik a saját neméhez is!

Az valahogy izgalmassá szexivé tesz egy nőt számomra.


F/42

2017. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt inkább a másik felé tanúsított hozzáállása alapján közelíteném meg. Mondjuk ezek meg ősrégi szinte már hagyományok, de jobban nem tudom megfogalmazni. Meg ebben a mai feminista meg hímsoviniszta világban lehet már nem ezek a mérvadók, biztos le leszek szólva.

De én még abban a kapcsolatban hiszek, amiben mondjuk a nagyszüleim éltek. A Kárpátia zenekarnak van egy Örökségem című száma, na nekem kb ezt jelenti, egy igazi férfi vagy nő. Például "Apám szíve zúgó harang, anyám lelke fehér galamb." Vagy "Anyám keze az irgalom, apám ökle az igazság."

Szerintem egy férfi legyen "erős", védelmező, (érzelmi és fizikai) biztonságot adó egy nőnek. Ugyanakkor tudjon érzelmes és odaadó lenni. Segítse és támogassa a párját (nem anyagilag).

A nő pedig legyen a hátgerince, támogatója. Ez alatt természetesen nem azt értem, hogy egy nőnek ne legyen karrierje vagy céljai. De egy férfinak, aki igazán odateszi magát igenis hogy szüksége van a lelki támogatásra, meg egy olyan nőre, akihez megnyugodni jár haza.

A férfi hagyja a nőt nőnek lenni és fordítva. Nem kell minden véleménykülönbségen vitázni, vannak dolgok, amikről egy nő nőként, egy férfi pedig férfiként gondolkozik, ezt pedig el kell fogadni. Szerintem nagyon szép dolog, és nekem is hatalmas pozitív változáson ment keresztül a kapcsolatom, mióta erre így rájöttünk.

2017. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és 22/N, 25/F, 3 éve vagyunk együtt.

Nincs plusz, nincs semmi különleges tulajdonság. Egyszerűen vele akarok maradni (és ez egy döntés, nem csak egy érzelem). Eszembe sem jut, hogy milyen lenne mással, de nem tudom neked megindokolni, hogy miért.

2017. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Emberré kell válni illetve maradni elsősorban és akkor minden oké lesz.
2017. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Peter KK ***** válasza:
... Emberré válni, az nálam azt jelenti: hiteles életet élj! Ami azt jelenti, hogy ismerd el, hogy <nem vagy tévedhetetlen>, illetve azt, hogy <ne kívánj mástól olyat, amelyet magad sem tudsz megtenni>. Mindenki elvárásának képtelenség megfelelni. Te csak a saját elvárásaidnak akarj. Ez pont elég. És mindig egy kicsit emeld feljebb a lécet. A saját lécedet (korlátodat), amit át akarsz ugrani. Ne másét! Mit tudhatod Te azt, hogy kinek mi a mércéje? Te csak a sajátoddal törődj, s meglátod, egyre tovább érsz. Arra gondolj, hogy még nem vagy készen... hogy még nem vagy befejezett. Még csomó mindent nem tudsz. Amit tudni vélsz, azt is lehet, rosszul tanították... Ismered a mondást: "A jó Pap is holtig tanul" A társadban az a "+", hogy nincs benne számodra semmi "-". Vagyis, bármi, ami problémaként merülne fel köztetek, azt meg tudjátok beszélni és oldani. S akkor már nem probléma többé. Nos, ha ebben magas szintre jut el bárki (de lehet az egy pár is) , akkor már az "különleges"-nek számít mai társadalmunkban.
2017. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!