Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jó élmény volt az első berúgásod?

Jó élmény volt az első berúgásod?

Figyelt kérdés
nekem nagyon:D ötödikes osztálykiránulád (helszínt eseményt írd le!)
2010. máj. 28. 23:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
egy demjén rózsi retrokoncerten sikerült először berúgnom, (szerelmi bánat kettő üveg bor elsőre) 16 voltam, és végigröhögtem az egész koncertet egy lánnyal aki tequilát ivott és akinek szintén szerelmi bánata volt, majd sikeresen legurultam a lépcsőn, de egyáltalán nem fájt, hazaérve pedig az otthoni zsemlékkel dobáltam meg anyukámat. sokat nevettem aznap este.
2010. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
aha, 2 éve szilveszterkor.. nem láttam az asztalt se de nyertünk csocsóban! xD hajnali 3kor tudtam meg hogy már elmúlt éjfél.. szóval jó volt :D nem is említve azokat az értelmes beszélgetéseket... saját magammal.
2010. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem, mert órákig a vécében voltam, a barátnőim felváltva hánytattak. Valami házibuli volt 15 évesen.


Azóta is inkább iszom egy-két pohár jó bort vagy sört egy este, amitől nem rúgok be, de cserébe tényleg finom és nem vagyok másnapos tőle.

21/L

2010. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

haha, én még nem rúgtam be :P és remélem nem is fogok mert ha részeg az ember olyan dolgokat is elmond amiket nem kéne

(élő példa a jelenlegi barátnőm: mikor még nem volt a bnőm, teljesen beb*szott és mindent elmondott amit csak kérdeztem)

2010. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
23:51 : Én se mert nekem is vannak olyan titkaim...
2010. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
én 14 évesen házibuliban vodka-narancsot iszogattam, de olyan jól volt bekeverve, alig lehetett érezni az alkoholt. Dumálgattunk, lassult kicsit a beszédem, de azt hittem a fáradtság miatt, jó másfél óra múlva mentem volna wc-re, felálltam és úgy szédültem, hogy nekiestem egy másik asztalnak, leborítottam mindent és nevettem mindenen. Másnap mesélték, égtem nagyon.
2010. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
81%
Azt, hogy milyen volt, csak másnap mesélték...
2010. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
95%

15 voltam, 3 osztálytársammal jól bebűnöztünk tablás vbkból

aztán ahogy hazavegődtem, 5 percig tartott mire sikerült a a kulcsot beletalálni a zárba, aztán újabb 5 perc mire a kaputól az ágyamig értem

csak egyszer taccsoltam, de azt is csak azért, mert már annyit ittam, h teljesen teli voltam

rosszul voltam, mint állat, de inkább attól, hogy milyen borzasztó fos a tablettás, mint a benne lévő alkoholtól

azóta borból csak minőségit..

2010. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
23 voltam kb. és barátokkal boroztunk, amikor először hajlandó voltam alkoholt inni. először furcsa, zsibbadós érzést éreztem a végtagjaimban, nagyon érdekes volt. aztán nevetgéltem, és végül az akkori párom kikísésrt pisilni:) de nem rúgtam be nagyon, épp csak éreztem az alkoholt. egyébként jó élmény volt. jó társaságban voltam, minden klappolt.
2010. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
96%
egyáltalán nem volt jó élmény:S:S sőt elg rossz volt.szédültem,menni alig tudtam és folyton hányingerem volt.a rá következő volt a legszörnyűbb:S:S ki voltam rohadtul száradva és menni kellett mert focimeccsünk volt ,dögmeledben.képzelhetitek mekkora élmény volt játszani:S
2010. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!