Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok

A kérdés

Legjobb különleges sörök?

Lehet akármilyen craft beer, magyar kézművestől a belga trappistáig minden fajta.

Keress kérdéseket hasonló témákban: craft beer, kézműves sör

2017. nov. 22. 10:55  Privát üzenet  

A válaszok
Leffe sörök, úgy vettem észre hogy azt minden kezdő és vérbeli sörszakértő is kedveli, köztük én is.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. nov. 22. 12:27 Privát üzenet
Liefman's szerintem a legkulonlegesebb, de a belga sorok kozot nagyon sok igazan kulonleges talalhato.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. nov. 23. 11:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Debrecenben hol találok olyan üzletet, ahol kézműves, illetve különleges söröket tudok vásárolni elfogadható áron?
Kedvenc sima és különleges sörök?
Férfiak! Tudnátok különleges söröket ajánlani?
Szerintetek első whisky kóstolásra alap whisky-t vagy inkább különleges whisky-t lenne érdemes inni?
Különleges alkohol évfordulóra nem horror áron?
Hol találhatnék Foster sör?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Bor, sör, röviditalok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!