Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintem sokat iszom, de nem...

Szerintem sokat iszom, de nem tudom, hogyan csökkentsem úgy, hogy jól is érezzem magam. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Szeretek inni, és nem akarok rommá változni a nagy alkoholizmusban. Nem szeretem azokat, akik nem isznak, ők legyenek szívesek, most maradjanak csöndben.

#ital #alkohol #alkoholista #sörborpálinka
2017. nov. 30. 17:24
 1/3 anonim válasza:

Talán úgy, hogy ritkábban iszol, mondjuk csak hétvégén, vagy szabadnapon.

/bár az én álláspontom az, hogy ha nem változtatsz rajta, úgyis egy "rom"-ként végzed. Ezt szerencsére nem a saját, hanem a környezetemben élő embereken tapasztaltam. van köztük olyan, aki még 25 sincs, mégis minden nap matt részeg. meg is látszik rajta rendesen./

Bocs ha így idekommenteltem nem ivóként

2017. dec. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mennyi a szerinted sok? milyen gyakran iszol? egészségügyi/munka/egyéb következményei vannak?
2017. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdd el elfogadni, hogy kell legyen majd egyszer 1 hét vagy 1 hónap, amikor elvonóra vonulsz, hogy megtisztulj az alkoholtól és az idő alatt semmi mással nem foglalkozol, csak ezzel.


Ez a helyzet. Ha nem érzed már jól magad, ha kevesebbet "kell" innod, ott baj van.


Egy másik félig-meddig ex-alkoholista.

2017. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!