Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az izesitett vodkak tartalmazn...

Az izesitett vodkak tartalmaznak hozzaadott cukrot?

Figyelt kérdés

Royal vodka(feketeribizlis) erdekelne.

Nem volt rajta az "osszetevok" felsorolas. Normal vodkan (sima) ugye rajtavan, hogy viz, gabonaszesz, de ezen nincs rajt.

Nincs rola adat a neten sem, vagy 20 percen at keresgeltem)


A finlandia grapefruitosnak talaltam meg a kcal-át meg az osszetevoit, abban van + cukor.

220 kcal /100 ml a finlandia grapefruitos.

Nagyjabol egyezhet a royal blackqurranttel? (Kcal erdekelne, meg az hogy van e benne plusz cukor)


Fontos lenne

23/l



2017. dec. 11. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen tartalmaz, pontos adatot én sem tudok, de szerintem a ribizlis húzósabb, mint a grapefruitos.

Inkább igyál sima vodkát, ha ez ennyire számít neked.

2017. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:
100%
Ha nincs rajta, akkor sajnos titok, de szinte biztosan van benne valamennyi. Jó eséllyel több, mint a Finlandiában.
2017. dec. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ribizlis meg meggyes royal nem is átlátszó mint az ízesített finlandiák, hanem full vörös és csak 30%-os. Ezt én már inkább likőr kategóriába sorolnám. Ízesített royalnak ott a bodzás meg a citromfüves. A ribizlisbe vagy épp a meggyesbe biztos jóval több cukor van mint bármelyik Finlandiába.
2017. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
100%

Egyébként ha esetleg rajta van a hátsó címkén, hogy likőr, akkor az legalább 100 g/L cukrot jelent.


Ha helyette szeszesitalt írtak rá, akkor is lehet, hogy likőr, mivel nem kötelező besorolni.


(„Ízesített vodka” viszont nem lehet 30% alkohollal.)

2017. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kicsi krisz válasza:

Na hali!!!


1000% hogy van benne. Cukorbeteg vagyok és most kellett szúrnom rá.

Fingom sincs, hogy mennyi van benne. Eddig tiszta vodkát ittam és meg is maradok annál. ;)


Amúgy itatja magát ez a szar. A két deci szinte húzóra lement. :D


Csimidazzz

2019. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!