Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rúgtatok már be úgy hogy nem...

Rúgtatok már be úgy hogy nem emlékeztek rá? Ha igen miket csináltatok? Gondolom másnap elmeséték a többiek.

Figyelt kérdés
Kort is:)

2018. febr. 12. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem csak olyan volt, hogy kimaradt pár képkocka az ivászatból és a többiek akkor elmesélték , hogy mi volt, de olyan sosem volt hogy az egész egy feketeség lenne.


Nem csináltam egyébként semmi húnde durvát, lefeküdtem aludni a kocsma elé, beszaladtam a bokrokon át a rózsásba hogy én most megyek és megkeresem Aslant Narniaban, meg ilyen kedvességek. Így utolag visszagondolva egyébként nem is vagyok rá büszke.


21

2018. febr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, nem emlékszem.
2018. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyszer igen. A párom meg a legjobb barátnőm előtt egy parkban éjjel. Nagyon szégyellem azóta is ha eszembe jut!

Leestem a padról, nagyokat nevetgéltem, de leginkább szédültem. Egy jelenetre nem emlékszem, a párom szerint voltunk pisilni is, de ez teljesen kimaradt :D Állítólag ő vetkőztetett, meg tartott amíg csurgattam :D

2018. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos többször is volt már ilyen. Egyszer vidéki kis kocsmában 6 centes Jagert adtak felesként és abból ittunk meg 6ot. Utána nem tudom, hogy mentem vissza a szállásra, de elvileg 2-3 órát még buliztunk plusz segítettem hazavinni egy srácot, aki járni alig tudott.


Egyszer meg 5-6 féle töményt kevertünk gyorsan egymás után, (olcsó whiskeyre házi mézes pálinka kísérőnek, stb) Annak is meglett a hatása, reggel egy teljesen random ágyban kelltem fel, más ruhája volt rajtam és letört az egyik fogam.


Igazából mindkettőt nagyon megbántam, fiatal voltam és bohó, mostmár inkább a kultúrált alkoholfogyasztás híve vagyok és javaslom mindenkinek mert sokkal jobb, mint 3napig másnaposan fetrengeni :)


23

2018. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tizen huszon évesen soksuor volt ilyen. Ne keud el ezt sz életmódot azt ajánlom. Azon csodálkozom hogy sosem történt velem baj.
2018. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Igen, a páromat vágtam le a kötélről mert fel akarta akasztani magát. Nem vicc. De lógott ki ablakon is.

Ne igyatok nyakló nélkül..aki a mértéket nem ismeri elveszett.

2018. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen. 15 éves voltam, egymás után jöttek a vodkák és kepszakadás. Még szerencse hogy egy barátomnál votunk. De ezen kívül is volt pár alkalom, amikor hazateleportáltam. :D
2018. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem, de azt tudom, hogy bele akartam csobbanni Velencében a csatornába, hogy józanodjak... a párom szerencsére nem engedte :D


28n

2018. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
43 éve egy szerelmi bánatot követő elhajlás után reggel egy olyan bűn-ronda nő ágyában ébredtem, hogy a mai napig is csak remélni tudom, hogy valóban nem történt semmi, mert nem állt fel a cerka. :-))
2018. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valóságban nem, vagyis nem jutottam tovább a szalonspiccnél.De többször álmodtam azt, hogy tajt részeg vagyok és nem tudok menni sem.

Lehet, hogy titkon vágyom a valós "filmszakadásra " :D

2018. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!