Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a jobb sör? A Kőbányai...

Melyik a jobb sör? A Kőbányai vagy a Heineken?

Figyelt kérdés
Haverommal ezen vitázunk vagy 2 hete :D Szerinte a Kőbányai szerintem a Heineken

2018. márc. 4. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
En a kőbányait jobban szeretem, de nem mondom, hogy jo sor. Csak nem szeretem sz olyan édeskés ízű söröket mint a Heineken..
2018. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Heineken egyértelműen jobb. Mi csináltunk vak sör tesztet, javaslom nektek is :D, csukott szemmel anélkül hogy tudná melyiket issza. Mi vagy 10 sört hasonlitottunk össze így, de a heineken a végén volt valahol, az sem egy jó sör. Az első viszont az argus maestic üveges sör lett nálunk, amin kicsit meglepődtünk, nem is drága.
2018. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez az összehasonlítás viccnek is rossz
2018. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Én nem szeretem a Kőbányait. A Heinekent viszont jobban szeretem, mint a legtöbb sört. De mindenkinek más az ízlése, van, aki a kesernyés, van, aki az édeskés söröket szereti.

De szerintem egy igazi, házi kézműves sörhöz egyik sem ér fel.

2018. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Kobanyai? Proli munkasok vagytok vagy mi? A Heinekent se mondanam minosegi sornek, de olcso sorok kozott meg egesz jo, a Kobanyai viszont az olcso sorok legalja kb.
2018. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a Kőbányai sokkal jobb, de a közvélekedés az ellenkezőjét tartja.
2018. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Ízlés dolga. Szerintem nincs ilyen, hogy jobb vagy nem.

Én pl. szeretem a kicsit különlegesebb söröket, de egyébként nem vagyon nagy sörivó. A rendszeresen sört ívó ismerőseim meg szinte mind csak a sima, egyszerű, hagyomános lágereket szeretik.

Ezek közül én egyikért sem vagyok oda.

2018. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

"Haverommal ezen vitázunk vagy 2 hete :D Szerinte a Kőbányai szerintem a Heineken"

De minek ezen vitázni??? Ezek szerint ő a Kőbányait szereti, Te meg a Heinekent. Nem is értem, miért kéne mindenkinek ugyanazt szeretni. Vagy miért kéne valakire a saját kedvencünket ráerőltetni.

Én egyébként azt szoktam csinálni, hogyha vendégeket hívok, hogy olyan italokat veszek, amiről tudom, hogy szeretik, és nem csak a saját kedvenceimet.

2018. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Ízlésen felesleges vitatkozni, nekem a Kozel jön be, főleg a barna. Meg egy csomó belga sör, de az más árkategória.
2018. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MolotovPunk ***** válasza:
63%

Tetszik nem tetszik,de a Kőbányainak semmi köze nincsen a sörhöz.Nézd meg mik az összetevők benne.Kukoricagríz mit keres egy sörben?

Ehhez képest a Heineken lényegesen közelebb áll egy átlagos iható láger sörhöz és kukoricadara sincs benne,plusz sör íze is van inkább.

Próbáld meg oda adni egy belga,vagy cseh sörivónak a lóbányait.Nem hiszem,hogy nagyon meginná azt.



https://www.youtube.com/watch?v=GclbngPxaP4

(Kőbányai sörteszt.)

2018. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!