Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a jobb sör? A Kőbányai...

Melyik a jobb sör? A Kőbányai vagy a Heineken?

Figyelt kérdés
Haverommal ezen vitázunk vagy 2 hete :D Szerinte a Kőbányai szerintem a Heineken

2018. márc. 4. 14:03
1 2
 11/14 MolotovPunk ***** válasza:
38%

Ha igazán keserű sört akarsz inni,akkor meg igyál Pilsner Urquell-t.Na az igazi sör.

Egyébként a kőbányai az annyira rossz sör lett,főleg az utóbbi években,hogy attól még minőségben egy olcsó HB és Kozel is jobb.

2018. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Én nem értem a magyar söröket miért szeretik annyira. Magyar sörök közül egyedül a Dreher az amit szeretek és jó is, érezni rajta a sört. Az ilyenek mint a kőbányai, borsodi, arany Ászok egyszerűen megfajdul tőlük a fejem érzem rajtuk hogy nem az igazi sör... És még ha jelentősen olcsóbbak lennének, de egy borsodi is 210 forint, ahogy a többi sem olcsóbb. Akkor már inkább veszek 230 forintért drehert ami ezerszer jobb, vagy pilsner urquellt ami szintén 250 ft az üveges és tényleg sokkal de sokkal finomabb.
2018. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Ízlésről vitatkozni... hülyék sportja.

Olyan elképzelhetetlen, hogy egyik ember azt szereti a másik a másikat, a harmadik csoportnak meg mindegy csak alkohol legyen benne, akár lehet arcszesz is?


Ismerek olyan embert aki közel milliót keres havonta, mégis az egyik kifejezetten olcsó márkából vesz mindig, aztán van, hogy mellé vesz 30.000Ft-ért whiskey-t.

Egyszer én is rákérdeztem, mert vagyunk olyan viszonyban, hogy annyira nem tabu téma a pénz, hogy miért a sörön spórol, és erre mondta, hogy nem spórol rajta, csak annak az ízét szereti legjobban.


Ennyit erről, hogy minőségi meg nem minőségi, illetve jobb vagy rosszabb sör.

2018. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MolotovPunk ***** válasza:
73%

Magyar sörök között tényleg a Dreher az,ami iható kategória.Bár nekem többféle Dreher között ott is inkább a Hideg komlós ízlik a legjobban.Soproniból (1895) az 5,3 %-os ami aránylag jó még.

Magyarországon gyártott licenc sörök között akad még 1-2 jó. Pl Heineken.Ászokból az összes borzasztó...

2018. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!