Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részegség ellen tippek?

Részegség ellen tippek?

Figyelt kérdés
Valaki tudna mondani tippeket hogy ne látszódjon rajtam hogy ittam aznap pl : tej vagy valamilyen hazi trukk hogy ha haza megyek akkor senki ne vegye eszre hogy ittam amugy 16 eves vagyok

2018. máj. 25. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne igyál.
2018. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen nem létezik. Ajánlom a biológia tankönyvedet, az pl. azért van, hogy megtudd ezt belőle.
2018. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen. Viszont egyél előtte húst, meg minden olyat, ami felszívja az alkoholt, hidratálásról ne feledkezz meg alkoholizálás közben sem (gondolom azt nem kell mondanom, hogy az alkohol dehidratál), és valszeg könnyebb lesz. :D
2018. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne igyál annyit, ami meglátszik! Amúgy is gusztustalan látvány egy picha részeg kamaszlány.
2018. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A zsíros kajákkal van egy apró gond az alkohol fogyasztásban: persze tovább fogod bírni és még többet tudsz majd bevinni, de ha végig gondolod, abból viszel be többet, amiből a kevesebbet sem bírtad. Egy kicsit segít semlegesíteni. Persze. Csak ez nem úgy működik, hogy egy zsíros deszak és még egy sör belefér. Nem fogja a zsír megkötni olyan mértékben az alkoholt, csak segíti elnyújtani a hatását és nem a gyomrodban / májadban köt ki alapból, hanem a beleidben, ahonnan még gyorsabban fel fog tudni szívódni és később fog beütni a még nagyobb mennyiség.


16 évesen az ember már találkozik az alkohollal. A rejtegetés, a szégyen és a félelem helyett a nyílt kommunikáció, a kulturált alkoholfogyasztás, a mértéktartási tippek és "a miért jó és miért rossz és ha rossz mégis miért jó" témakör kivesézése érdekesebb tud lenni.

2018. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Csak akkor menj haza, amikor már vmennyire kijózanodtál, addig aludj meg vhol (barátnőnél, parkban, benzinkúton, stb).
2018. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Igyál vizet! Az hígít.....módszer iszok 2 üveg sört...iszok rá fél liter vizet...iszok még két sört...iszok rá fél liter vizet......


Így ha lecsúszik buliba( délelőtt 11-től hajnali 1-ig baráti szalonnasütés, főzőcskézés, grillezés közben- 6-8 sör nem vagyok másnapos :-)


De mondjuk én bőven felnőtt vagyok szóval az se érdekel ha látszik...azért iszok hogy jól érezzem magam nem azért hogy ne érezzek semmit...akkor ihatnék vizet is!

2018. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!