Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet az, hogy az egyik...

Hogy lehet az, hogy az egyik haver sosem másnapos, pedig hullarészegre issza magát?

Figyelt kérdés

17 éves fiú haver, voltak családi problémái (apja halála...) és 3 éve elkezdett piálni. Hétköznap is előfordul nála, hogy iszik, de hétvégente általában K.O. a gyerek. Járunk ki vele mi is, szokunk bandázni... Őt egyszerűen lehetetlen leinni. Az is sokszor előfordul nála, hogy részegen elindul haza, aztán valamelyik buszmegállóban alszik, vagy otthon kint valahol az udvaron. De reggel akárhányszor beszélünk vele ő sosem másnapos. Nekünk végünk van teljesen, ő meg eszik össze vissza mindent, képes elmenni futni is.


Hogy lehet az, hogy ugyan annyit iszik alkalmanként mint mi, vagy még többet is, de sosem másnapos?



2018. máj. 27. 10:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem valami erős gyerek, hogy azért bírná a piát, alig van 55-60 kiló. De a pia ellenére is nagyon jó tanuuló valahogy, és még jófej is :D
2018. máj. 27. 10:31
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem függ össze a súllyal (én is 54 kiló vagyok). Ha csak egy italt iszik egész este, akkor nem lesz másnapos. Nálam ez mindig működött.
2018. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
valószínűleg akkora mértékű szorongással küzd amit még ilyen tetemes mennyiségű pia is képtelen feloldani.. van ilyen. szomorú helyzet
2018. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár nagy tapasztalatom nincs az ivásban, azért voltak esetek. Kizárólag akkor voltam másnapos (2 alkalommal), amikor hülyeségeket ittam össze (de rengeteget, totál tapasztalatlanul) vagy rossz minőségű italt kóstoltattak velem (ez alkalommal nem ittam sokat, a rossz pia 2 korty bor volt, fél üveg normál után. totálisan kiütött). Utána már ügyeltem, nem kevertem, nem ittam rosszat véletlenül sem és nem volt a világon semmi bajom másnap.

Igaz, rengeteget sosem tudtam inni, mert annyira nem bírom az italt, de azért volt még eset, amikor nem érdekeltek a nemes elveim, s bár ivás után kicsit kivoltam, másnap nem, az előbb említett 2 eset másnapját viszont sosem feledem, az iszonyú volt.

2018. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz ez mindig így. Idősebb korában majd szépen jön az a másnap és egyre szarabb lesz, főleg ha egy folytatja.
2018. máj. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!