Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik italtól lehet a legkönn...

Melyik italtól lehet a legkönnyebben eszléletlenül részegnek lenni?

Figyelt kérdés
1 üveg bor? pálinka? mennyi?

2018. jún. 5. 11:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*eszméletlenül
2018. jún. 5. 11:57
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ember,tevėkenysėg, egėszsėgi állapot, pia függő!
2018. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

édes bor, lehetőleg 14% feletti, vagy jobb likőr lehetőleg magas(de még iható) szesztartalommal.


bemész egy jobb boltba, keresel egy alkesz eladót, az örömmel segít.

2018. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mojjo ***** válasza:
92%
Sztem attól, aminek jó kemény, vastag falú üvege van, és jól fejbeb.sznak vele...
2018. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Pálinka. Engem egy feles kiüt, de én nem bírom jól. Mondjuk tapasztalatlannak tűnsz, 4 feles biztos rendesen meglátszik rajtad
2018. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Igen tényleg tapasztalatlan vagyok :)


16/F

2018. jún. 5. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Én akkor rúgtam be nagyon, amikor nem ettem előtte normálisan...és igen rosszabb minőségű házipálinka.

Még másnap is zokogva hánytam a vendéglátó vécéjében. Nem tudom megéri-e ez neked? :D

2018. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Kerítésszaggató házipálinka mellé olcsó édes pezsgő kísérőnek. Egyszer nyomtam ezt kb. 1 óra alatt úgy berúgtam hogy nem tudtam magamról. A másnapról inkább nem beszélnék...
2018. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt kipróbálod szerintem utána jó ideig nem akarsz semmit inni majd hidd el. Igaz addig nincs gond míg magadhoz nem térsz, de utána ritka xarul leszel.


Amúgy meg 16 éves úgymond tapasztalatlan srácnak szeritem egy üveg pálesz több mint elegendő

2018. jún. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mar attol rosszul lettem,hogy elolvastam a valaszokat :D

Ne egyel a pialas elott fel napig,es utana huzora igyal barmilyen tomenyet.ajulasig lehet tolni :D

2018. jún. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!