Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Azt érzem hogy az alkoholtól...

Neveed kérdése:

Azt érzem hogy az alkoholtól megbutultam, lehetséges?

Figyelt kérdés

5 éven át minden hétvégén ittam ( a vedeltem az a helyesebb kifejezés) buliztam volt hogy péntek-szombaton is de előfordult hogy egy héten 3x is berúgtam

1 éve nem iszom alkoholt sikerült letennem , de azt érzem hogy totál megbutultam , lassabb a gondolkodásom , lusta vagyok mindenhez, és néha előfordul hogy beszélnek hozzám de nem fogom fel hogy mit mondanak,kérdeznek utánna rákérdezek hogy mit mondott és akkor se fogom fel mintha az agyam elment volna cigi szünetre. ez azért van mert alkesz voltam vagy valami más miatt? 21/F



2018. júl. 20. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
És ez miért zavar? A poharat megismered, nem?
2018. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Mondj egy imát a több millió alkohol által elpusztított agysejtedért (amik sajnos nem pótlódnak) és fogadd el magad ilyennek!

Ja és ez jusson eszedbe, amikor jön a kísértés!

2018. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvass és eddzd az agyad, a közhiedelemmel ellentétben az alkohol nem az agysejteket, hanem a köztük levő összeköttetést cseszteti. Azt pedig újra lehet építeni csak tréningelni kell az agyadat. Sakk, rejtvények, logikai játékok, bármi amihez az agyadat kell használnod, akár sima beszélgetések is jók.
2018. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Akkor én már nagyon hülye lehetek, mert kb. 20 éves korom óta mindennap iszom ha mást nem, egy - két sört, részeg is voltam elégszer és most leszek 43.


De vegyük apósom, ő 83 és szerintem egy tartálykocsiba nem férne bele amennyi rövidet már leküldött. És még aránylag elvan.

2018. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4

Na de nem tudhatjuk, hogy mennyire lennél okos, ha egész életedben absztinens lettél volna!:)

Lehet, hogy te lennél az MTA elnöke!

Az apósról már nem is beszélve!

2018. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.


No igen.

2018. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy, gratulálok hozzá hogy sikerült letenni és mértékletesre váltanod!!!


kettő, amint említették olvasás, sakk, de én ajánlom a keresztrejtvényeket, egyéb füles vagy ilyesmi újságokat. Sőt vannak nagyon jó memória és szókirakós játékok telefonra is. Majong nagyon jól fejleszti a memóriakészséget.

Csak így tovább mértékkel és tudatosan :D

2018. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es: akkor már értem a kommentárjaidat!
2018. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4.


Sikerült? Az is egy eredmény - számodra.

2018. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat , megfogadom! :)
2018. júl. 26. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!