Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor lehet azt mondani...

Mikor lehet azt mondani magamról, hogy bírom a piát?

Figyelt kérdés

Mostanában foglalkoztatott a kérdés, mert sok ember mondja magáról hogy bírja a piát. De szerintetek ez miben nyílvánul meg? Én pl. 3,5 dl Hubit, 2 sört, rá meg egy üveg bort, és tudtam járni, magamnál voltam, nem hánytam. Kb. ez volt a legnagyobb ivásom, nem igazán szoktam hányni (max még aznap ha éhgyomorra ittam sokat), de másnap még sose hánytam. Illetve mindig tudtam magamról ivás közben, haza tudtam menni magamtól gond nélkül, ilyen ,,nagyobb" adagoknál is, és nem csináltam olyat amit megbántam volna. Akkor én most bírom a piát szerintetek?


A kérdés célja, hogy a kérdést olvasó embereknek vajon mi számít annak a bizonyos ,,én bírom az alkoholt"-nak



2018. júl. 22. 06:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Volt, úgy tettek fel a mozdonyra"


Fú, azért ez kemény, mégiscsak több száz emberért feleltél, nem? Sose dugtak szondát az orrod alá?

2018. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!