Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miben mások a kézműves sörök,...

Miben mások a kézműves sörök, mint a boltiak?

Figyelt kérdés
Miért vesztek kézműves sört? Jobb az íze, jobb az alapanyag, mint amit a sörgyárak csinálnak? Vagy ez most divat? Szóval nem értem. :)
2018. aug. 6. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mérföldekkel jobb, vagy ezerszer sz*rabb. Manapság divathullám lett, meglovagolnak mindent, ami kézműves, saját gyártmány...
2018. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a sörgyártás az a kategória, ahol technológiai szempontból az optimális üzemméret messze meghaladja a kézművesség felső határát. Én speciel igazán jó kézműves sört még nem ittam, pedig jó párat kóstoltam már. Aztán nem kizárt, hogy vannak kiváló kézműves sörök, csak eddig elkerültük egymást.
2018. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem vizezett - kukoricadarás szar, hanem amelyik jó, az klasszisokkal finomabb, mint a boltiak :D
2018. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Azért egy Pilsner Urquellt, egy Bitburgert vagy esetleg egy Carlsberget le vizezettt - kukoricás szarozni szerintem kicsit erős...
2018. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!