Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon szívesen megtanulnék...

Nagyon szívesen megtanulnék pár italt keverni, de nem találok interneten olyan könyvet, ami erről szólna. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet akár videok is. Bármi.

2018. aug. 15. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehet azon segíteni, ha valaki ennyire alap dolgokat sem tud megtalálni.
2018. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak tippelek, de szerintem egy linkkel lehet segíteni.
2018. aug. 15. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehany videot biztos talalsz a youtubeon, de en pl. ugy gondolom, hogy nem veletlenul vannak a mixer tanfolyamok. Tudom, eleg huzos az áruk, de szerintem ha lennenek italkeveresrol szolo konyvek a konyvesboltokban, akkor mindenki tudna onnan tajekozodni es elsajatitani a mixerkedest. Ha ennyire erdekel ez a dolog es megteheted, akkor fizess be egy ilyen tanfolyamra. Ha jol tudom par honap alatt elsajatithatod a szakmát, es jol is lehet vele keresni par helyen :)
2018. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!