Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet az, hogy valaki...

Hogy lehet az, hogy valaki szervezetéből ilyen hamar kimegy az alkohol?

Figyelt kérdés

19l8 éves fiú, kb 60 kiló.

Péntek éjjel is elég sokat ittunk, szombaton hajnali 1kor értünk hozzá (ott aludtam) eléggé rossz állapotban voltunk.

Reggel 8 körül kitalálta, hogy autóval bemegyünk a városba, veszünk egy-két dolgot az esti grillpartira.


Megfújta reggel az alkoholtesztert, 0.00 volt neki, én pedig még akkor is kettőt láttam a piától.


Mindketten megittunk jópár házit meg pár sört.



2018. szept. 2. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ő mája gyorsan oxidálja az alkoholt meg az acetaldehidet.
2018. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1918 éves? Jó öreg.


Amúgy nem vagyok benne biztos hogy jól működik a szondátok. Ha tényleg rendesen piáltatok egyig az 7 óra alatt nem megy ki, lehet hogy a rendőr hiteles szondáján fennakadt volna.

2018. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olyan lehet, hogy rosszul működne egy szonda?

Én is próbáltam megfújni, én még jócskán a határérték felett voltam, neki már semmit sem mutatott.

2018. szept. 2. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
1918 éves? Biztos azért mert vámpír! Láttál már részeg vámpírt? Na én sem... XD
2018. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3


Persze. Ezek a pár ezer forintos bolti szondák csak irányadónak jók, nem hitelesítettek, nagy különbség lehet közte és a rendőré között.


Én sofőrként dolgozom, minden reggel szondát kell fújnom, de ott is halál gagyi gépet használnak. Volt amikor egymás után nyolcan fújtunk pozitívat pedig senki sem ivott, de olyan is volt hogy fújtam egy durván pozitív értéket, mire reklamáltam, megfújtam mégegyszer és másodszorra nulla lett az érték. Szóval ezek a bolti cuccok nem megbízhatóak.

2018. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán kirókázhatta egyébként.
2018. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!