Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez tényleg segit a másnaposság...

Ez tényleg segit a másnaposságon? 17/f

Figyelt kérdés

Tegnap rúgtam be úgy igazán először életemben, ittam már máskor is, de ennyit még sosem (kevertem mindent mindennel..).

18 éves bátyámmal mentem egy házibuliba, ő is csúnyán berúgott, engem valahogy este 10 körül hazahozott a haverjaival (anyu is felkelt mert elég hangosak voltak amikor vittek be a házba, meg elég sokáig tartott neki kinyitni az ajtót mert ő is részeg volt). Engem "áttadtak" anyunak, azták mentek ők valami üzletbe még piát venni és kint piáltak tovább egy játszótéren.


Reggel 5 körül jött haza, akkor felébredtem, de nagyon sz*rul voltam. Utána dél körül csörgött a telefonja, akkor mindketten felkeltünk, ő ment valahová a haverjaival.

Délután azért rám írt hogy mi van velem, mondtam neki hogy nagyon másnapos vagyok. Erre ő azt mondta igyak 1-2 felest vagy sört és átmegy egy-kettő rajtam (neki ez mindig segít). Délután elaludtam, most keltem fel de még mindig nagyon rosszul vagyok. Tényleg segíthet az, ha megiszok egy sört vagy pálinkát?



2018. szept. 30. 17:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Folyadék-folyadék. Ásványvíz, lehetőleg multivitamin pezsgőtablettával.
2018. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap vizet kellett volna innod. Egyél is valamit.
2018. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%

Pedig de.

1 sör és nem lesz semmi bajod.

Azért az is mehet, amit írt az első.

Ásványvíz, multivitamin stb

2018. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Segíteni konkrétan semmi nem segít, de a folyadék pótlása (víz!), és méz eszegetése kiskanállal valamennyit enyhít.
2018. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Alkoholt semmiképpen sem szabad amúgy. Igen csak szemétláda javaslat, hogy igyál azt... Gratulálok az alkoholistáknak, mert azok minden nap alkohollal segítenek magukon...
2018. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Enni és inni is próbáltam, de ami bemegy az jön is ki rövid időn belül. Nem marad meg bennem semmi.

De tényleg tesóm sokszor volt már így, és ő minig ivott másnap, mert neki az enyhíti a rosszullétet.


Pont ezért nem jártam velük bulizni mert ők minden buli után így néznek ki, de muszáj már járnom valahová. Itt falun tényleg nincsenek barátaim, mostnában vele és az ő haverjaival lógok, másokat nem is nagyon ismerek itt...

2018. szept. 30. 17:56
 7/20 anonim ***** válasza:
5%

Apám ennyi korlátolt barmot.

Köztudott, hogy ilyenkor egy sör helyrepakolja az embert.

Imádom mikor a sok marha osztja az észt, közben meg életében egy pohár sört nem ivott.

2018. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is segíteni szokott egy sör vagy egy feles, de szigorúan csak egy, nem folytatni a piálást mert akkor következő nap még másnaposabb leszel. Volt már olyan hogy nem álltam meg egynél hanem másnap éhgyomorra megittam még 3 felest 5 sörrel megint berúgtam és azt követő nap olyan szinten voltam másnapos mint még soha korábban. Amúgy a sok víz, vitaminok is sokat segítenek, illetve egy jó gyógytea pl. kamilla, friss levegő, hidegvizes zuhany ezek mind jók.
2018. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is csak a folyadékpótlás szokott segíteni, más praktikával nem érdemes kezdeni, az alkohol dehidratál, és ez okozza másnaposságot.
2018. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Legjobb taktika a megelőzés. Minden ital után 1 pohár víz, lefekvés előtt pedig egy fejfájáscsillapító. Voálá, nincs másnap..
2018. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!