Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet az, hogy amennyire...

Hogy lehet az, hogy amennyire utáltam a sört most annyira megszerettem? 18/f

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron jártunk ki sokszor haverokkal sörre, mivel az ment mindenkinél hát megittam én is, de nem ízlett. A kocsmáros a haverom, télen segítettem neki több dologban, pénzt persze nem fogadtam el tőle, és ő hálaként azt mondta hogy akkor amíg övé a kocsma napi fél liter csapolt sört ingyen kapok. Akkor decembertől egész mostanáig majdnem minden nap kimentem egy sörre, és mostanra egyszerűen nagyon megszerettem (persze nem sok mennyiségben, de ha úgy van hétvégén egy este ha kint vagyunk megiszok kb 2 litert, de ez ritkán van, inkább napi fél liter a szokásos)

2018. okt. 15. 21:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Idővel változik az ember ízlése :D
2018. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá lehet szokni dolgokhoz és változik is az ember ízlése. Nekem teljesen más, mint 20 éve. Fiatalon csak édes fehéret ittam borból, most inkább már csak száraz vöröset, bár a tokaji aszú máig a szívem csücske. S hol van még az időskor. Lehet, hogy akkor a Laphroig whiskyt fogom szeretni, bár nem hiszem, a jelenlegi whisky ízlésem gyökeresen más :D
2018. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy eddig "kicsi" voltál a sörhöz.

A gyerekek pl. nem szeretik a sört. Neked most változott hozzá az ízlésed. Most nőttél fel hozzá!

2018. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy mint én, szerettem a sört, mára meg pár nyelettől is kiráz a hideg. Vagy is az ember, folyamatosan változik az izlésével együtt.
2018. okt. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dettó mint én! Régen eleve alkoholt sem akartam inni, alkoholmentes sört próbáltam (Schlossgold), nem igazán jött be, az alkoholmentes Amstel pedig iszonyú keserű, ma sem bírnám meginni. Aztán elkezdtem úgy viszonyúlni hozzá, hogy nem berúgva, hanem kis mértékben az alkohol sem káros, de azért feldob, és ez örökös elv marad nálam! Férfi vagyok, de sokáig nem értettem én se, hogy sok férfi miért szereti annyira a sört, iható ugyan, de akkor is keserű! Nekem a sör az sör volt, minden sör íze egyforma, de aztán idén nyár elején sógoromék szereztek egy partihordóval eredeti német sört (Löwenbräu Original 5.2%), és meglepő módon az nagyon ízlett! Azóta rendszeresen veszek sört, többfélét, és már magam is kitapasztaltam, hogy nem teljesen egyforma az ízük, vannak amiket imádok, és vannak amik abszolút nem ízlenek.

31/F

2018. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!