Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkoholt inhalálva be lehet...

Alkoholt inhalálva be lehet rúgni?

Figyelt kérdés
Nem lesz baja a tüdőnek?
2018. nov. 2. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Be lehet rúgni, de a tüdőnek árt.
2018. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Be, de nagyon. Állítólag sokkal nagyobb veszélye van, mintha meginnád! Ne csináld! Vannak ilyen kretének YT-on is. Ha túl iszod magad a szervezetnek megvan a lehetősége, hogy kihányja és ez rendszerint így is történik, ekkor távozik az az alkoholmennyiség is, ami még a gyomorban van és nem szívódott fel!

Nem tudom, hogy hová lehet még eljutni, esetleg a seggükbe öntik vagy nem tom, mondjuk az a YT normáiba már nem férne bele, így nehezebben terjedne. Mi anno, tizenévesen hétvégén lementünk a kocsmába nyáron, kiültünk, megittunk pár korsó sört, később már egy két rövid is társult hozzá, dumáltunk stb. Aztán az ezt követő generáció (köszönhetően egyébként a törvény szigorúbb betartásának, ill. nem, nem is volt még akkor törvény erre, mikor én voltam 18 év alatti) már emiatt úgy oldotta meg, hogy piát boltban megvesz (a csóróság miatt is!) bárhová kiül, megissza. Most meg ott tartunk, hogy két dekást inhalálnak a tinik és totál szétcsapják magukat 5-6-an egy két dekástól és még a két dekás is mondhatni megmarad! :D Buli az élet! Biztos nincs erre kimutatás, de az alkoholtörvény szigorítása szerintem növeli az alkoholisták számát. Tehát én úgy gondolom a mostani 10-enévesek közül több alkoholista fog "kikerülni", mint 15-20 évvel ezelőtt. Ez persze csak feltételezés.

2018. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!